Modne fryzury 2020: nowy kolor włosów Khloé Kardashian

Khloé Kardashian, 35-letnia celebrytka, modelka i gwiazda programu "Keeping Up with the Kardashians", zaskoczyła wszystkich nowym zdjęciem opublikowanym w sieci. Okazuje się, że zdecydowała się na wracający do mody bronde - kolor włosów, który jest między blondem a brązem. Kilka tygodni wcześniej pokazała się światu w upięciu z doczepionymi pasmami w tym właśnie kolorze. Przyznała wtedy, że kocha trend na bronde i zastanawia się, czy do niego nie wrócić. Kardashian nie tylko zrezygnowała z platynowego blondu, który towarzyszył jej długo, ale też postawiła na nowe cięcie: przedziałek na środku, włosy sięgające łopatek oraz cieniowanie.

Modne fryzury 2020: Selena Gomez ma teraz włosy inspirowane cięciem Rachel z serialu "Przyjaciele". Słynny trend z połowy lat 90. powraca>>

I to był strzał w dziesiątkę, bo ten odcień świetnie współgra z jej typem urody: podkreśla opaloną skórę, ciemne brwi i brązowe oczy oraz pasuje do jej codziennego makijażu. 

Fani gwiazdy zwrócili jednak uwagę na jeszcze jeden szczegół - Khloé Kardashian wygląda zupełnie inaczej niż na ostatnich zdjęciach i nie chodzi jedynie o fryzurę. Celebrytka wyraźnie wyszczuplała, a jej rysy twarzy wydają się łagodniejsze. Niektórzy w komentarzach nawet zastanawiają się, czy to nie efekt zbyt dużej obróbki fotografii. 

Zdjęcia odmienionej Khloé Kardashian oraz jej nowej fryzury w wersji bronde możecie zobaczyć na jej Instagramie oraz poniżej: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Khloé (@khloekardashian) Maj 22, 2020 o 2:51 PDT

Te pasemka do niedawna kojarzyły się z kiczem lat 90. Teraz chunky highlights to najmodniejsza fryzura sezonu [Trendy 2020]>>

Kim z klanu Kardashianów jesteś? QUIZ>>