Katy Perry i Orlando Bloom są parą od 2016 roku. Poznali się na afterparty po rozdaniu Złotych Globów w dość nietypowych okolicznościach. Perry wspominała, że po imprezie bardzo zgłodniała i zamówiła sobie hamburgera. Gdy danie było gotowe do odbioru, niespodziewanie "przechwycił" je Bloom. Początkowo piosenkarka była wściekła. "Ej, to mój burger!" - miała krzyknąć. Potem jednak skapitulowała: "Och, ale jesteś przystojny... bierz". To, co zaczęło się od sceny rodem z komedii slapstickowej, wkrótce przerodziło się w coś znacznie poważniejszego. Już miesiąc po gali para była nierozłączna. Choć po drodze, w 2017 roku, aktor i piosenkarka zaliczyli krótkie rozstanie, szybko wrócili do siebie, a rok później - dokładnie w lutym 2019 roku - zaręczyli się.

Katy Perry o Orlando Bloomie: "Kocham cię mój fighterze"

Od tego momentu związek pary ma się doskonale. W sierpniu 2020 roku Katy i Orlando powitali na świecie swoje pierwsze dziecko, córeczkę Daisy Dove Bloom. Oboje deklarują, że chcieliby w przyszłości powiększyć rodzinę. Mieli nawet wziąć ślub, jednak pandemia COVID-19 pokrzyżowała im plany.

Brak obrączki nie staje jednak obojgu na przeszkodzie, by trwać w postanowieniach i być ze sobą na dobre i na złe. Dowodem jest najnowszy wpis Perry na Instagramie, gdzie w uroczy sposób wyznała miłość swojej drugiej połówce. Swoim wpisem chciała wyraźnie przekazać fanom, że o udaną relację trzeba czasem zawalczyć.

"Inicjały moje i Orlando brzmią 'O.K.'. Oboje cały czas pracujemy nad tym, by nie zamieniły się w 'K.O.' (od "knockout", czyli po angielsku "nokaut" - przyp. red.)" - wyznała Perry. Potem wyjawiła, co sprzyja trwałości ich związku.

"Znajdź sobie partnera, który razem z tobą upadnie na matę, a potem podniesie się za każdym razem. Kocham cię, mój fighterze @orlandobloom" - zakończyła wpis piosenkarka.  

Post w przeciągu doby od publikacji polubiło niemal milion osób. W sekcji komentarzy znalazły się wpisy od znajomych pary, m.in. Karlie Kloss, która posłała im serduszka. Na wzruszające wyznanie Katy zareagował też sam jej narzeczony. "Kocham ciebie i naszą miłość. Nie chciałbym, żeby było jakkolwiek inaczej" - napisał w odpowiedzi Orlando Bloom.