Książę William i Kate Middleton  na premierze „Top Gun: Maverick”!

Film „Top Gun” powraca! Tom Cruise ponownie wcielił się w rolę pilota Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych, Pete’a "Mavericka" Mitchella - ponad trzy dekady po premierze oryginalnego filmu. Nic więc dziwnego, że najnowsza odsłona wzbudza ogromne emocje, a na premierę przyszły największe nazwiska. Na londyński pokaz przybyła także królewska para - książę William i jego żona Kate, którzy dołączyli do Cruise'a na czerwonym dywanie. Kate i William wystąpili w dopasowanych biało-czarnych strojach. Księżna Cambridge na tę okazję wybrała elegancką, prostą, czarną suknię z białym dekoltem typu off-the-shoulder. Look dopełniły diamentowe kolczyki oraz proste uczesanie, co jeszcze bardziej nadało jej nowoczesnego wyglądu. Królewska para chętnie pozowała z gwiazdą filmu -Tomem Cruise’em, który zapytany przez dziennikarzy o Księcia Williama, odpowiedział, że są do siebie bardzo podobni.

"Mamy ze sobą wiele wspólnego. Obaj kochamy Anglię i obaj jesteśmy lotnikami, obaj uwielbiamy latać” - powiedział aktor.

Ostatnią głośną premierą filmową, na której pojawili się Cambridge'owie, dotyczyła produkcji o Jamesie Bondzie "Nie czas umierać" w 2021 roku, gdzie Middleton olśniła w błyszczącej złotej sukni z peleryną Jenny Packham. Na wydarzeniu tym pojawił się także Książę Karol i Camilla, księżna Kornwalii. W międzyczasie Middleton wzięła udział w wielu wydarzeniach publicznych - ostatnio pojawiła się na przyjęciu zorganizowanym w ogrodzie królewskim w Pałacu Buckingham oraz na ceremonii wręczenia nagród modowych w londyńskim Design Museum na początku tego miesiąca.

Kate i Willam - w ich związku jednak wszystko dobrze?

Ostatnio świat obiegły informacje, jakoby królewska para miała się rozstać i postanowić żyć w separacji. Serwis „MSN” opublikował artykuł, w którym twierdził, że Kate Middleton i książę William zdecydowali się na zakończenie małżeństwa. Co więcej, księżna Cambridge miała rzekomo wyprowadzić się z ich domu wraz z dziećmi – księciem George’em, księżniczką Charlotte oraz księciem Louisem. Jak się okazało, doniesienia te nie były prawdziwe. W obliczu tych rewelacji, wspólne wyjście pary na premierę filmu  „Top Gun”, umocniło tylko ich wizerunek szczęśliwej pary i kategorycznie pokazało, że ich małżeństwo ma się bardzo dobrze.

_______________

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy.