Kate Middleton zwiedza Karaiby

Kate Middleton i książę William kilka dni temu rozpoczęli swoją wyprawę po Karaibach. Pobyt królewskiej pary na wyspach rozpoczął się powitaniem przez gwardię honorową, a także spotkaniem małżeństwa z politykami. Także i tym razem stylizacje Kate podczas tych oficjalnych wydarzeń budziły podziw i zachwyt. Księżna po raz kolejny udowodniła nam jednak, że jej styl inspiruje nie tylko w trakcie oficjalnych wystąpień. 

Inspirująca i casualowa stylizacja Kate Middleton

Książęca para znalazła czas na odwiedzenie plantacji kakao, zapoznanie się z miejscową ludnością, a także spacer po lesie Chiquibul. Na wczorajszą wycieczkę Kate wybrała casualową, wygodną stylizację, która urzekła nas swoją prostotą. Naszą szczególną uwagę zwróciły białe, lekkie buty Superga, które Kate zakładała już kilkakrotnie. Zazwyczaj nosiła je w zestawie z sukienką o kwiatowym nadruku, jednak wczoraj zdecydowała się na coś maksymalnie komfortowego. Zestaw wybrany przez arystokratkę na spacer po dżungli to biały T-shirt od marki John Lewis & Partners, spodnie khaki G-Star Raw, subtelne kolczyki Spells of Love. No i oczywiście – białe buty Superga! Ta wiosenna, prosta stylizacja to definicja casualowej elegancji.


Skompletuj wiosenny look Kate Middleton:

_________

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy