Bez względu na okazję Kate Middleton zawsze wygląda perfekcyjnie. A od kiedy jej garderoba została odświeżona, jej stylizacje wyglądają nowocześnie. Choć często w nich widać nawiązanie do zmarłej księżnej Walii, czyli Diany Spencer. Tak było i tym razem. 

Kate Middleton niczym księżna Diana. Ostatnia stylizacja Brytyjki nawiązuje do słynnego kompletu księżnej Walii z lat 80.

Jeszcze kilka dni temu książę William i księżna Kate podróżowali po Karaibach, gdzie spotykali się z miejscowymi politykami czy obywatelami. Tuż po powrocie do kraju całą rodzina królewska wzięła udział w bardzo ważnym dla nich wydarzeniu. 29 marca odbyła się msza za zmarłego w zeszłym roku księcia Filipa. nie zabrakło również dzieci pary. 

Oczywiście internauci nie tylko komentują zdarzenie, ale i wygląd Kate Middleton. Na tę szczególną okazję księżna Cambridge wybrała sukienkę z długimi rękawami we wzór białych kropek na czarnym tle projektu Alessandry Rich. Do tego dopasowany czarny kapelusz i szpilki, a także beżową kopertówkę oraz kolczyki z perłami. 

Kate Middleton

Co ciekawe, wzór o nazwie "polka dots" uwielbiała również księżna Diana. Słynna Brytyjka chętnie nosiła stroje w grochy przy wielu oficjalnych okazjach w latach 80. Zwłaszcza podczas słynnych wyścigów Royal Ascot, czy rozgrywek w polo:

Księżna Diana, 1988 rok.

To kolejny raz kiedy Kate Middleton nawiązuje do stylu Diany. Co trzeba przyznać zawsze robi to bardzo zręcznie i ze smakiem. Tak jest i tym razem. Więcej zdjęć znajdziesz w galerii.

___________
W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy