Choć od ich publikacji minęłozaledwie kilka giodzin obie fotografie mają już po milion polubień (te liczby ciągle rosną)! Jak Kate Middleton i książę William świętują swoją rocznicę?

Kate Middleton i książę William ujawnili nowe zdjęcia z okazji 10. rocznicy ślubu. Są bardzo romantyczne!

Ich ślub oglądało miliony osób na całym świecie. Aż trudno uwierzyć, że było to 10 lat temu. Kate Middleton i książę William pobrali się w opactwie westminsterskim. Kate miała na sobie suknię ślubną projektu Sarah Burton z domu mody Alexander McQueen, a na ślub zostało zaproszonych 1900 gości. Ich 10. rocznica niestety niejest hucznie celebrowana, a to z powodu śmierci księcia Filipa. Dziadek Williama zmarł 9 kwietnia, a tydzień później odbył się pogrzeb. Jednak Kate i William nie zrezygnowali ztradycji i z tej okazji na instagramie @kensingtonroyal zamieszczono nie jeden, a dwa portrety słynnej pary. 

Autorem ujęć jest Chris Floyd, a zrobiono je w tym tygodniu, zaledwie na kilka dni przed rocznicą. Choć Kate Middleton i książę William pozują do obiektywu, widać w ich relacji naturalność i głębokie uczucie. Fani brytyjskiej monarchii są zachwyceni!

Kate Middleton i książę William: historia związku

Książę William i Kate Middleton poznali się na uczelni St. Andrews i spotykali od 2004 do 2007 roku. Podobno to Kate odeszła, bo nie mogła doczekać się pierścionka zaręczynowego. Brytyjska prasa nazwała ją wtedy złośliwie Waity Katie ("czekająca Katie"). Middleton w ciągu następnychkilku miesięcy błyszczała w towarzystwie i na salonach, by nie dać Williamowi o sobie zapomnieć. Książę wrócił do Kate, a kilka miesięcy później doszło do oświadczyn.

Książę William i Kate Middleton mają trójkę dzieci - pierworodny, książę Jerzy urodził się  22 lipca 2013 roku, a księżniczka Charlotte 2 maja 2015 roku. Najmłodsze dziecko, książę Louis urodził się 23 kwietnia 2018 roku.

Książę William i Kate Middleton / Getty Images

Kate Middleton i książę William: plotki o rozwodzie

Dwa lata temucały świat spekulował czy związek księstwa Cambridge przetrwa. Chodziło o domniemany romans Williama z wieloletnią przyjaciółką Middleton, Kate Hunbury. Chociaż rodzina królewska przez cały czasmilczała na ten tema (często nie zabierają głosu od razu w tak szokujących sprawach), Brytyjczycy jednoznacznie potraktowali domniemany romans jako prawdę. Tym bardziej, że jako pierwszy poinformował o tym skandalu dziennikarz zajmujący się tematyką rodziny królewskiej, Giles Coren. W ciągu kolejnych miesięcy dyskutowano w mediach o książęcym rozwodzie, opiece nad dziećmi, czy podziałem majątku (para nie podpisała intercyzy). Rozwody w brytyjskiej rodzinie królewskiej nie są niczym nowym, ale domniemany rozpad ulubionej pary Wielkiej Brytanii był omawiany pod każdym względem. 

Patrząc na ostatnie zdjęcia pary widać, że były to tylko wyssane z palca plotki.