To już tradycja w brytyjskiej rodzinie królewskiej, a zwłaszcza u księstwa Cambridge. Z okazji urodzin czy najważniejszych świąt Kate Middleton i książę William publikują na instagramie zdjęcia rodzinne. Gdy mowa o kolejnych urodzinach pociech są to najczęściej fotografie autorstwa księżnej Kate. Gdy już chodzi o takie momenty jak Wielkanoc, czy Boże Narodzenie arystokraci lądują przed obiektywem profesjonalnego fotografia. Każde takie ujęcie wywołuje sporo (dobrych) emocji. Fani brytyjskiej rodziny królewskiej uwielbiają te posty, a reszta świata oże też zobaczyć jak wyglądają dzieci słynnego małżeństwa.

Kate Middleton i książę William pokazali zdjęcie, które znajdzie się na tegorocznej kartce bożonarodzeniowej

Tym razem obyło się bez wycieków. Kate Middleton i książę William zdecydowali się oficjalnie zamieścić na swoim profilu instagramowym świąteczną fotografię. Co zobaczymy? Oczywiście całą rodzinę Cambridge'ów. Ttrzeba przyznać, że mały książę Louis rośnie jak na drożdżach, a George jest coraz bardziej podobny do ojca. 

"Cieszymy się, że możemy podzielić się nową fotografią rodziny, która znalazł się na tegorocznej kartce bożonarodzeniowej" - przeczytamy w opisie postu.