Niedawno Kate Middleton i książę William celebrowali 10. rocznicę swojego małżeństwa i z tej okazji do sieci trafiły romantyczne zdjęcia pary. To nie koniec newsów dotyczych księstwa Cambridge. Książę i księżna zamierzają docierać do jeszcze większej liczby internautów poprzez YouTube. 

Kate Middleton i książę William flirtują ze sobą na oczach widzów! Para właśnie założyła kanał na YouTube i zmieniła nazwę swojego profilu na instagramie

Oficjalny kanał pary nazywa się "The Duke and Duchess of Cambridge" i znajdziemy już na nim pierwsze wideo, które robi furorę w sieci. Ma tylko 25 sekund, a już obejrzano je prawie milion razy. Dlaczego wszyscy mówią o tym klipie? Widać na nim wcześniej niepokazywane ujęcia, ważne wydarzenia i zabawne momenty z udziałem Kate Middleton i księcia Williama. Brytyjscy dziennikarze mówią nawet, że para ze sobą na nim flirtuje! "Uważaj, co teraz mówisz, ponieważ ci faceci filmują wszystko" - mówi bezczelnie książę Cambridge do swojej żony, który uśmiecha się i przytakuje: "Wiem!". Fani brytyjskiej rodziny królewskiej zastanawiają się teraz, jakie filmy będą zamieszczane na kanale Williama i Kate. Niestety tego nie ujawniono, ale na pewno będzie miało to wiązek z projektami, przy których małżeństwo pracuje. 

Przy okazji zmieniono też nazwę instagrama pary. Ich profil wcześniej był znany jako @kensingtonroyal, a teraz to @dukeandduchessofcambridge.

Kate Middleton i książę William: historia związku

Książę William i Kate Middleton poznali się na uczelni St. Andrews i spotykali od 2004 do 2007 roku. Podobno to Kate odeszła, bo nie mogła doczekać się pierścionka zaręczynowego. Brytyjska prasa nazwała ją wtedy złośliwie Waity Katie ("czekająca Katie"). Middleton w ciągu następnychkilku miesięcy błyszczała w towarzystwie i na salonach, by nie dać Williamowi o sobie zapomnieć. Książę wrócił do Kate, a kilka miesięcy później doszło do oświadczyn.

Książę William i Kate Middleton mają trójkę dzieci - pierworodny, książę Jerzy urodził się  22 lipca 2013 roku, a księżniczka Charlotte 2 maja 2015 roku. Najmłodsze dziecko, książę Louis urodził się 23 kwietnia 2018 roku.