Na tę informację z pewnością czekali fani gwiazdy. Pod koniec czerwca Katarzyna Warnke ujawniła, że zostanie mamą. Początkowo aktorka nie chciała zbyt wiele zdradzać - jako pierwszy tę informację opublikował magazyn Show. Zarówno aktorka, jak i jej mąż, Piotr Stramowski nie zamieścili wtedy żadnej informacji na swoich kanałach społecznościowych. Podobno jedną z pierwszych osób, które mogły złożyć gratulacje parze był Patryk Vega. 

Katarzyna Warnke urodziła dziecko. Czy znane jest imię i płeć?

Będąc w ciąży Katarzyna Warnke nadal pojawiała się na ważnych wydarzeniach towarzyskich typu premiery filmowe lub pokazy mody. Na dodatek, aktorka razem z mężem wzięli udział w prezentacji najnowszej kolekcji MMC. Aktorka przeszła wtedy po wybiegu w stylizacji odsłaniającej brzuch. 42-letnia celebrytka była też gościem na ostatnim pokazie Gosi Baczyńskiej (odbył się 27 sierpnia) oraz na prezentacji filmu "Polityka".  

Jak podaje Pudelek.pl Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski właśnie zostali rodzicami. "Dziecko pary urodziło się 9 września w jednym z warszawskich szpitali". Niestety na ten moment nie jest znane zarówno imię, jak i płeć maleństwa dziecka.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski pobrali się w 2016 roku.

Akpa