"Młoda i naiwna" wyśpiewuje Kasia Sawczuk kilkukrotnie w swoim debiutanckim singlu. Brzmi znajomo? Chyba każdy z nas był kiedyś w takiej sytuacji, że mimo jasnych sygnałów (od dawna i z każdej strony) cierpiał na miłosną ślepotę, która pozwalała przejrzeć na oczy dopiero w ostatniej chwili. Ale zemsta jest słodka i z dziewczynami lepiej nie zadzierać zdaje się przekonywać wokalistka. Poza tekstem, z którym można się utożsamiać i który wpada w ucho, to po prostu kawałek dobrego popu. My już wymarzyłyśmy sobie słuchanie "Tak to widzę" w starym Cadillacu, przemierzając z przyjaciółkami wybrzeże Bałtyku.

Kasia Sawczuk śpiewa Arianę Grande, Dawida Podsiadłę i swój debiutancki singiel [ELLE Music Game]>>

Muzykę Kasia Sawczuk napisała z braćmi Rosińskimi (Mattia i Elie na co dzień są znani jako BeMy), tekst to wspólne dzieło Kasi i Mattii, za produkcję odpowiada Marcin Bors. "Od dawna czekała na ten moment. Nie mogę być bardziej szczęśliwsza - 'Tak to widzę' jest już na wszystkich kanałach streamingowych. Zachęcam do przesłuchania piosenki wraz z teledyskiem! Dajcie też znać, czy się podoba i jak Wy to widzicie - muzykę, słowa, obraz i ich interpretację. Każdy komentarz będzie niezwykle istotni, bo to dzięki nim dostaję energii do dalszego działania" napisała artystka na swoim Instagramie. 

Czy Wam tez się wydaje, że to jeden z najpiękniejszych teledysków w polskiej muzyce ostatnich lat? Kolorystyka, gra skojarzeń, artystyczne mieszkanie i te napisy we wszystkich językach świata. Obejrzyjcie koniecznie "Tak to widzę" Kasi Sawczuk.

Co w kosmetyczce ma Kasia Sawczuk?>>