O tym, że włoski projektant, który jest mistrzem haute couture, podjął współpracę z H&M mówiło się od kilku miesięcy. Specjalna linia, którą stworzył Giambattista Valii, to jeden z ważniejszych newsów w branży mody. Ostatnio zaprezentowaliśmy Wam lookbook Giambattista Valli x H&M i przyjrzeliśmy się z bliska projektom - efektownym sukniom, dresowym bluzom, falbaniastym bluzkom, torebkom w wersji mikro i w kształcie serc, skórrzanym spodniom oraz odbarwionym cargo, sukienkom z koronki, kurtkom w zwierzęcy print czy rajstopom utrzymanym w trendzie logomanii. 

Giambattista Valli x H&M: futrzane kurtki, ekscentryczne rajstopy i sukienki jak na czerwony dywan. Zobaczcie cały lookbook kolekcji>>

Giambattista Valli x H&M - kampania 

Pierwsze dropy z kolekcji mogliśmy podziwiać wiosną m.in. na Kendall Jenner, a chwilę później kupić przy okazji specjalnej przedpremierowej sprzedaży. Nie dziwi nas więc wcale, że jedną z bohaterek kampanii Giambattista Valli x H&M - zarówno dekadenckiej sesji zdjęciowej, jak i wideo - została właśnie amerykańska modelka, które otwiera film w pięknej, tiulowej sukni. Kendall wraz z innymi charakterystycznymi modelami przechadza się po ogrodzie pełnym róż i rzeźb oraz wypełnionej sztuką i zdobionej złotymi gzymsami willi. Nam przypomina to jednoznacznie klimat "Alicji w Krainie Czarów" i nic dziwnego - cała kolekcja jest bardzo bajkowa, a jej hasło przewodnie to "Fall in love with romance all over again". 

Kolekcję sfotografował słynny duet fotografów Mert & Marcus, modeli wystylizowała Melanie Ward, a zdjęcia powstały w rodzinnym mieście Giambattisty Valli - Rzymie.

Giambattista Valli x H&M: ceny

Ceny Giambattista Valli x H&M nie będą najniższe - suknie będą kosztował od 799 do 2000 zł, buty około 800 zł, a rajstopy to koszt 129,99 zł. Wszystkie projekty, które powstały w ramach tej współpracy oraz koszt ich zakupu znajdziecie już w naszej galerii>> 

Premiera kolekcji Giambattista Valli x H&M już 7 listopada. W Polsce kupicie ją w Warszawie (Marszałkowska) i w Krakowie (Galeria Krakowska) oraz online na hm.com.