„Halftime” - co zobaczymy w filmie o Jennifer Lopez?

W filmie "Halftime" widzowie będą mieć okazję lepiej przyjrzeć się karierze i życiu Jennifer Lopez. Fani JLo będą mieć niepowtarzalną okazję, aby zobaczyć nieopublikowane wcześniej materiały zza kulis, jak również dowiedzieć się więcej o swojej idolce. Część filmu poświęcona jest występowi podczas Super Bowl w 2020 roku, który Lopez poprowadziła wraz z inną ikoną latynoskiego popu - Shakirą. W dokumencie zobaczymy wiele smaczków, takich jak m.in. materiał zza kulis, w którym widzimy Lopez przygotowującą się do swojego show

"Staram się dać wam coś z treścią, a nie tylko nas kręcące tyłkami. Chcę czegoś prawdziwego” - mówi Lopez w zwiastunie, podczas prób do swojego występu.

W filmie znajdą się również nagrania z występu Lopez podczas inauguracji prezydenta Joe Bidena, gdzie artystka zaśpiewała "This Land Is Your Land" oraz "America, the Beautiful”. Co więcej, w "Halftime" będziemy mieli okazję zobaczyć zakulisowe momenty JLo podczas premiery jej filmu "Hustlers" z 2019 roku. Produkcja zebrała świetne opinie - zarówno zyskała sympatię fanów, jak i została doceniona przez krytyków. Tym większe zdziwienie i złość wywołał brak nominacji filmu do Oscara...

Oprócz tych wszystkich zakulisowych smaczków, najważniejszym punktem w filmie, będzie szczera rozmowa z Jennifer Lopez, w której podzieli się z fanami swoimi refleksjami na temat całej swojej kariery, zaczynając od dorastania w dzielnicy Castle Hill na Bronksie, aż po zdobycie sławy dzięki roli piosenkarki Tejano, Seleny, w filmie biograficznym o jej życiu z 1997 roku. „Halftime” ma również dotyczyć kariery muzycznej Lopez, która rozpoczęła się od albumu "On the 6" z 1999 roku. To był przełomowy punkt w rozwoju latynoskiego popu końca lat 90.

Premiera "Halftime" zaplanowana jest na 14 czerwca w serwisie Netflix.

____________

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy.