Kilka tygodni temu w internecie zawrzało, a powodem był domniemany ślub Justin Biebera i Hailey Baldwina. Uważano, że na ceremonię przyjdzie nam poczekać jeszcze kilka miesięcy (twierdzono, że celebryci zamierzają przełożyć ślub - powodem były zbyt szybkie przygotowania do zawarcia małżeństwa, Hailey i Justin chcieli się "nacieszyć" narzeczeństwem), ale okazało się, że słynna para zdążyła już powiedzieć sobie "tak". "Zrobili to nie słuchając nikogo", ujawnił magazyn People bazując na anonimowym źródle. Kilka godzin później Baldwin napisała na Twitterze, że nie jest mężatką. "Rozumiem skąd pochodzą te spekulacje, ale nie jesteśmy jeszcze małżeństwem!"("I understand where the speculation is coming from, but I’m not married yet!"). Wpis został potem usunięty... To co z tym ślubem? Odbył się, czy nie?

Justin Bieber i Hailey Baldwin są małżeństwem. Dlaczego nie uznają swojego ślubu? Poznajcie powód.

Portal TMZ, jak i magazyn People potwierdzają, że Justin Bieber i Hailey Baldwinwzięli ślub cywilny. Dziennikarzom udało się dotrzeć do dokumentów sądowych, które dowodzą, że celebryci mogą już nosić obrączki. Jednak oboje nie uważają się za małżeństwo. Chodzi o kwestie religijne. Amerykanka nie czuje się jeszcze w pełni żoną, bo nie powiedziała "tak" Bieberowi przed księdzem. Podobnie podchodzi do tej sprawy sławny Kanadyjczyk. TMZ uważa, że do ślubu kościelnego dojdzie na początku przyszłego roku. Podczas wydarzenia marki BareMinerals Hailey przyznała, że marzy jej się wesele zorganizowane w lesie oświetlone wszędzie delikatnymi lampkami.

Ślub Justina Biebera i Hailey Baldwin: szczegóły oraz historia związku

Justin Bieber i Hailey Baldwin pobrali się 14 września 2018 roku. Dzień wcześniej para była widziana w "Marriage Bureau". Podobno muzyk był cały w emocjach i powtarzał  co chwilę, jak bardzo nie może się doczekać, aż poślubi amerykańską modelkę. Początkowo plotkowano, że 24-letni Bieber i młodsza o trzy lata Baldwin pobiorą się raczej w Kanadzie, skąd wokalista pochodzi. Co więcej, Justin niedawno kupił dom w Ontario. 

Przypomnijmy, Justin Bieber i Hailey Baldwin zaręczyli się po czterech tygodniach odnowionego związku, chociaż tak naprawdę celebryci znają się od lat. Bieber oświadczył się modelce podczas wakacji na Bahamach na początku lipca. Baldwin  otrzymała pierścionek zaręczynowy warty prawie pół miliona $. Jeszcze w tym samym miesiącu ujawniono, że druhnami panny młodej będą: starsza siostra Alaia Baldwin oraz młodsza o trzy lata Ireland Baldwin (córka Kim Basinger i Aleca Baldwina).

Para poznała się w 2009 roku poprzez ojca Hailey (tak, Justin miał wtedy zaledwie 14-lat), za kulisami programu "Today" (zobaczcie poniżej!). Skomplikowana historia ich związku rozpoczęła się pięć lat później. Justin zakończył czteroletni (z przerwami) związek z Seleną Gomez. Początkowo muzyk i modelka uparcie utrzymywali, że nic ich nie łączy. Ich domniemana "przyjaźń" trwała, aż w 2015 roku spędzili razem Sylwestra i na początku stycznia 2016 r. piosenkarz opublikował na Instagramie zdjęcie całującej się pary. Potem doszło niestety do rozpadu. Jesienią 2017 roku Justin Bieber i Selena Gomez wrócili do siebie, jednak ich relacja nie przetrwała. W marcu, za namową własnej matki, Selena zerwała z idolem nastolatek. W tym samym czasie plotkowało się o związku Hailey Baldwin i Shawna Mendesa.