Lemiss: marka ubrań Julii Wieniawy?

W przypadku Jusee i własnych kosmetyków Julia Wieniawa powoli odsłaniała karty i zapowiadała, że pracuje nad nowym projektem. Teraz było jednak inaczej: wieść o jej marce modowej obiegła w pierwszej kolejności serwisy plotkarskie i Facebooka dzięki reakcji czujnych fanów - po tym, jak gwiazda opublikowała na Instagramie zdjęcie z wyjazdu z góry, na którym pozuje w obcisłym sportowym komplecie w kolorze taupe z wyciętymi plecami. Firmy nie oznaczyła, ale followersi, którzy zasypywali ją pytaniami o sklep, w którym kupiła strój, dopatrzyli się na legginsach napisu brzmiącego "Lemiss". Szybko wywnioskowali, że to może być nowa firma Wieniawy (szczególnie, że instagramowe konto Lemiss świeci pustkami, a celebrytka je obserwuje), chociaż aktorka i piosenkarka póki co nie zabrała głosu w sprawie. Nie oznacza to jednak, że nic nie jest na rzeczy. Nasz research wykazał, że w profilu KRS rzeczywiście pojawiła się nazwa Lemiss powiązana z Wieniawą, co jednoznacznie potwierdza, że otwiera ona kolejny biznes. 

Julia Wieniawa w najbardziej pożądanych butach na jesień. To już kolejna para z szafy młodej gwiazdy, którą możecie kupić za niecałe 130 zł>>

W profilu wpisano branże "handel detaliczny", "handel hurtowy", "reklama, badanie rynku i opinii publicznej". W zarządzie obok Julii Wieniawy znalazły się jej mama Marta Wieniawa-Narkiewicz oraz projektantka mody Roma Yanota (którą gwiazda oznaczyła na zdjęciu z kompletem sportowym Lemiss)

Ulubione kosmetyki naturalne gwiazd i modelek. Czego używają Magda Mołek, Julia Wieniawa, Kamila Szczawińska?>>

Jakie ubrania znajdziemy w Lemiss? Internet szacuje dresy i imprezowe sukienki w stylu aktorki, jednak trzeba zauważyć, że projektantka, z którą współpracuje Wieniawa, jest mistrzynią w konstrukcji płaszczy i kurtek, asymetrycznych marynarek i pięknych scandi-dresses. Na jej stronie internetowej czytamy zresztą: "Naturalność. Prostota. Szyk. Zamiłowanie do surowych, wyrafinowanych form i najwyższej jakości naturalnych materiałów. Elegancja to dyskretność, wyjątkowa dbałość o szczegóły i materiały, z których tworzone są ubrania. Projekty powstały z wieloletniej pasji, w opozycji do sezonowych trendów, po to,  by dostarczać ubrania ponadczasowe i unikatowe jednocześnie, łączące w sobie zarówno klasyczną elegancję oraz sportowego ducha, jak i zamiłowanie do nowoczesnych, minimalistycznych form. Wszystkie płaszcze odszywane są w krótkich, limitowanych seriach. Każdy projekt tworzony jest w Polsce z precyzją i dbałością o detale, ponieważ szczegóły mają największe znaczenie".

Co w kosmetyczce ma Julia Wieniawa?>>

Premiera Lemiss nie została jeszcze zapowiedziana, ale już jesteśmy ciekawe, co wyjdzie z połączenia tych kreatywnych głów. Przypomnijmy, że na własne marki modowe decyduje się coraz więcej gwiazd, wśród nich Ania Wendzikowska (Loriini), Maffashion (Eppram), Jessica Mercedes (Veclaim), Kasia Sokołowka (Emeralds and Crocodiles), Kasia Tusk (MLE Collection), Olga Kalicka (Rêves).