Transmitowany publicznie proces stał się koszmarem dla obojga eksmałżonków. Od początku głośny związek kultowego aktorka i dużo młodszej Amber Heard wzbudzał kontrowersje. Jednak od ich rozwodu w 2017 roku opinia publiczna skupia się niemal wyłącznie na ekstremalnie toksycznych elementach ich relacji. Aktualnie trwający proces sądowy dotyczy zniesławienia Deppa. Pierwszy raz aktor domagał się sprostowania w podobnej sprawie, od brytyjskiego tabloidu  "The Sun" i jego wydawcy News Group Newspapers, który w wywiadzie z Heart nazwał go "żonobójcą". Johnny proces ten przegrał. Powraca z kolejnym aktem oskarżenia, tym razem wobec swojej byłej żony. Sprawa została założona ze względu na felieton Amber Heard dla The Washington Post w 2018 roku, z którego wynikało, że aktorka padała ofiarą przemocy domowej

Upublicznione nagrania kłótni

Podczas procesu na jaw wychodzą kolejne szokujące fakty dotyczące ich relacji. Johnny Depp dostarczył niedawno nagrania, na których Heard przyznaje się do bicia męża, mówiąc: 

 Nie uderzyłem cię pięścią . Przepraszam, że nie walnęłam cię porządnie w twarz. Biłam cię, ale nie pięściami.

Johnny Depp: oskarżenia wobec byłej żony 

Mnogość agresywnych sytuacji pomiędzy małżonkami jest porażająca. W ostatnich doniesieniach można przeczytać o tym, jak jak Amber sfingowała złamanie nosa, używając jako dowodu przed mężem chusteczki z czerwoną plamą, którą jak twierdzi Depp był lakier do paznokci. Oprócz tego Heard zdarzyło się wyładować swoją agresję, rzucając puszkę z wodą lub butelkę wódki w głowę eks partnera, między innymi przy jego córce, Lily Rose Depp. Kiedy w dniu urodzin byłej małżonki aktor, wraz ze swoim księgowym, odkrył duże wypłaty gotówki z ich wspólnego konta, które mogły spowodować utratę niektórych nieruchomości Deppa, ten postanowił odejść. Po długiej kłótni, opuścił ich wspólny penthouse w środku nocy. Gdy następnego dnia chciał przyjechać po swoje rzeczy otrzymał od gosposi wiadomość, że w ich małżeńskim łóżku po stronie aktora znajdują się ludzkie fekalia. Aktor twierdzi również, że podczas kłótni Heard zgasiła papierosa na jego twarzy. Komentarz Amber odnośnie zarzutów wymienionych w nagraniu, nie jest jeszcze znany, usłyszymy go w najbliższych dniach. 

Historia związku 

Johnny Depp i Amber Heard poznali się w 2011 roku na planie filmu "Dziennik zakrapiany rumem". Amber była wtedy początkującą młodą aktorką, natomiast Depp był u szczytu swojej sławy. To właśnie wtedy aktor zdecydował się odejść od swojej ówczesnej małżonki Vanessy Paradis, z którą miał dwójkę dzieci i w 2015 roku poślubić 25-letnią celebrytkę. Ich małżeństwo przetrwało zaledwie 15 miesięcy, po tym czasie Amber wniosła o rozwód i równocześnie o zakaz zbliżania się dla aktora. Padło wiele zarzutów dotyczących przemocy i uzależnień od alkoholu oraz narkotyków. Tymczasem Depp wielokrotnie zwierzał się swoim najbliższym z agresji, z którą spotyka się w domu. Swoje małżeństwo skomentował:

„Nie mogłe zrozumieć, jak w wieku 52 lat mogłem się tak ze wszystkim mylić”.- powiedział Johnny Depp

 

_________

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy