Ups! Taylor Swift znów zapamięta galę MTV VMA na długo... To właśnie 10 lat temu na rozdaniu Video Music Awards Kanye West wszedł na scenę i przeszkodził wokalistce w podziękowaniach mówiąc, że to nie Swift powinna dostać statuetkę tylko Beyonce. Słynne słowa "Imma let you finish", do dziś są wspominane w kontekście Taylor i nagród MTV. Co tym razem się wydarzyło? 

John Travolta pomylił Taylor Swift z... drag queen! Wideo z MTV VMA 2019 już jest hitem

Tym razem nikt nie obraził Taylor Swift. To znaczy nie dosłownie, ale ta mała wpadka już obiegła świat. Gwiazda wygrała nagrodę MTV VMA w kategorii "Video of the Year" za swój utwór "You Need to Calm Down". Statuetkę miał wręczyć jej John Travolta, a oprócz wokalistki na scenie pojawiły się też obsadę, która wzięła udział w nagrodzonym teledysku. Jedną z osób była Jade Jolie, uczestniczka programu "RuPaul’s Drag Race". Drag queen wzoruje się na Taylor Swift i to właśnie jej chciał przekazać nagrodę Travolta! Zobaczcie:

Podczas swojego przemówienia Taylor Swift (u jej boku stał m.in. Todrick Hall) zwróciła uwagę trwającą właśnie kampanię w sprawie petycji Equality Act. Zebrano już połowę podpisów potrzebnych do wstępnego rozpatrzenia nowej ustawy zakazującej dyskryminacji "ze względu na płeć, orientację seksualną, tożsamość płciową lub ciążę lub schorzenia danej osoby".

Taylor Swift na MTV VMA 2019. Występ gwiazdy

Taylor Swift na MTV VMA 2019