Do niedawna każdy z nas chętnie opowiadał o swoich sukcesach, a wszelkie potknięcia natychmiast puszczał w niepamięć. Rosnąca świadomość co do zdrowia psychicznego i próby przełamywania idealnej rzeczywistości pokazywanej w mediach społecznościowych sprawiły, że coraz częściej wyciągamy na światło dzienne gorsze chwile i ciężkie przeżycia. Zaczęliśmy nie tylko otwarcie prosić o pomoc i szczerze rozmawiać z naszymi bliskimi, ale także dzielić się trudnymi emocjami w Internecie. W zeszłym roku serię zapłakanych zdjęć upubliczniła Bella Hadid. „Wszyscy czujemy ten niepokój i próbujemy w jakiś sposób go ukryć. Tak właśnie wygląda każdy mój dzień, każda noc od paru lat” – pisała.

Zapłakana Bella Hadid zabrała głos na temat swojego zdrowia psychicznego i social mediów. „To jest prawie moja codzienność, każdej nocy od kilku lat” >>

Niedawno temat depresji poruszyła także Selena Gomez. W filmowym dokumencie wyznała, że ogromna presja i brak pewności siebie niemal doprowadziły do zakończenia kariery. „Kiedy zmagasz się ze zdrowiem psychicznym, istotne jest, aby dowiedzieć się, jak się z tym obchodzić. Nie wstydzę się tego. Musiałam nauczyć się wszystkiego na nowo. Początkowo zupełnie straciłam rozum. Tłumaczyłam sobie: »Nie jesteś złą osobą, nie jesteś obrzydliwą osobą, nic z tych rzeczy. Ale będziesz musiała sobie z tym poradzić«”.

Joe Jonas chciał zagrać Spider-Mana, ale przegrał casting z Andrew Garfieldem. „W takich chwilach czujesz się zniszczony i pokonany”

Do grona gwiazd normalizujących problemy ze zdrowiem psychicznym dołączył Joe Jonas. Podczas rozmowy z Variety przyznał, że jest w trakcie terapii. „Ludzie tacy jak ty rzadko wspominają o tym, że korzystają z usług terapeuty, to całkiem godne podziwu” – zauważył dziennikarz.  „Rozmawiałem z nią godzinę przez naszym wywiadem [...] Jesteśmy tylko ludźmi i musimy o siebie dbać. Były takie lata, kiedy tego nie robiłem” – odpowiedział Jonas. Następnie opowiedział o sytuacjach z życia zawodowego, które doprowadziły do pogorszenia jego stanu. „Czy pamiętasz rolę, o którą się starłeś, ale jej nie dostałeś i to cię przybiło?” – padło pytanie.

Sophie Turner urodziła! Gwiazda „Gry o Tron” i Joe Jonas zostali rodzicami po raz drugi >>

„Mogę wymienić kilka. W takich chwilach czujesz się zniszczony i pokonany, ale potem zdajesz sobie sprawę, że wybrana osoba była genialna” – zaczął, a następnie zaskoczył wspomnieniem o przesłuchaniach do filmów o człowieku-pająku. Okazuje się, że ponad dekadę temu brał udział w castingu do roli Petera Parkera w „Niesamowitym Spider-Manie”.

„Wiele lat temu chciałem zagrać Spider-Mana i byłem bardzo podekscytowany tą wizją, ale angaż wywalczył Andrew Garfield. Najwyraźniej to on był tym właściwym. Jednak w tamtym czasie to była dla mnie ważna sprawa... Ale wiesz co? Uwielbiam proces ubiegania się o role, wychodzenie do ludzi i konieczność wykazania się umiejętnościami”.

Sydney Sweeney i Dakota Johnson na planie filmu „Madame Web” w Nowym Jorku. W spin-offie „Spider-Mana” zobaczymy też Emmę Roberts i Adama Scotta >>

Jeżeli należycie do fanklubu aktora i martwicie, że nie miał okazji wykazać się w kinie superbohaterskim, głowa do góry. Joe Jonas już niedługo powróci na ekrany w filmie „Devotion”. Nadchodząca produkcja opowie historię oficerów marynarki wojennej w ogarniętej wojną Korei, więc na planie na pewno nie zabrakło kaskaderskich wyczynów. Co więcej, piosenkarz nie wyklucza współpracy ze swoją żoną Sophie Turner. Czy małżonkowie spotkają się przed kamerą? „Myślę, że wszystko sprowadza się do tego, czy pojawią się odpowiednie role i projekt. Byłoby zabawnie. Chcielibyśmy w przyszłości pracować ramię w ramię. Mamy mnóstwo pomysłów i podrzucamy je sobie nawzajem”.