Nowy zwiastun "And Just Like That 2" 

Z nowego klipu promującego kontynuację "Seksu w wielkim mieście", możemy wywnioskować kilka ważnych informacji. Przede wszystkim w produkcji zobaczymy wszystkie nowe postacie, które dołączyły do obsady w pierwszym sezonie. Są nimi Che Diaz (Sara Remirez), Dr. Nya Wallace (Karen Pitman) oraz Seema Patel (Sarita Choudhury). Wiemy już też, że romans Mirandy i Che nabierze rozpędu, a uwielbiany przez widzów Steve nie zniknie z produkcji. Twórcy puścili do nas oko pokazując w zwiastunie, że Carrie w końcu po latach odkryłą, że piekarnik nie służy wyłącznie do przechowywania ubrań. Ale przede wszystkim doczekamy się powrotu dawnej miłości Carrie, Aidana Shawa. Chociaż bohater ten przewijał się kilkukrotnie przez życie Bradshaw, nigdy nie zagościł w nim na stałe. Czy teraz, kiedy Mr. Big na zawsze odszedł z życia Carrie para ma szanse na happy ending?

Getty Images

Powrót Samanthy Jones

W 1. sezonie produkcji okazało się, że z występu zrezygnowała jedna z głównych bohaterek. Jones, bo o niej mowa wedle fabuły wyprowadziła się do Londynu i odcięła się od koleżanek. W rzeczywistości jej nieobecność wynikała z niechęci wcielającej się w jej rolę aktorki do Sarah Jessici Parker. Kilka dni temu świat obiegła informacja, że pomimo niesnasek pomiędzy aktorkami, Kim Cattrall pojawi się w serialu. Niestety najnowszy zwiastun jeszcze nie zdradził nam tej nowiny. Zobacz zwiastun: 

Według informacji przekazanych prasie Samantha Jones pojawi się w jednej scenie odcinka finałowego "And Just Like That 2". Nagrywania, na których pojawiła się Kim Cattrall były trzymane w ścisłej tajemnicy, a na planie była tylko niezbędna ekipa filmowa. Nie ukrywamy, z niecierpliwością czekamy na powrót najbardziej wyemancypowanej bohaterki SATC.