Jennifer Lopez nagrodzona na MTV Movie & TV Awards 2022

W niedzielną noc (5 czerwca) w Barker Hangar w Santa Monica rozdano statuetki MTV Movie & TV Awards 2022. Jedną z nagrodzonych została Jennifer Lopez, która otrzymała wyróżnienie Generation Award, przyznawane za całokształt kariery filmowej i telewizyjnej. Z tej okazji, gwiazda wygłosiła mowę, która stała się jednym z najbardziej emocjonujących momentów gali.

"Chcę podziękować ludziom, którzy dali mi radość i tym, którzy złamali mi serce. Tym, którzy byli prawdziwi i tym, którzy mnie okłamywali. Dziękuję za prawdziwą miłość i za to, że okłamywałam samą siebie, bo dzięki temu wiedziałam, że muszę się rozwijać. Chcę podziękować rozczarowaniom i porażkom za to, że nauczyły mnie być silną” - powiedziała Jennifer.

Gwiazda odbierając statuetkę, podziękowała także swoim dzieciom, nastoletnim bliźniętom Maxowi i Emmie, "za nauczenie, jak kochać”, jak również zwróciła się do swoich oddanych fanów.

"Chcę podziękować wszystkim ludziom, którzy mówili mi prosto w twarz lub kiedy nie było mnie w pokoju, że nie dam rady. Naprawdę nie sądzę, żebym bez Was mogła tego dokonać. I wiem, że nie dałbym rady bez fanów. Wy, wy, wy, wy! Jesteście powodem, dla którego tu jestem. Nie mogłabym tego zrobić bez Was” - podziękowała piosenkarka.

Pod koniec swojego przemówienia Jennifer Lopez poświęciła chwilę, aby zwrócić się bezpośrednio do swojego ukochanego, który nie był obecny na uroczystości.

"Ben i wszyscy w domu, cześć!" wykrzyknęła Jennifer. "Poczekajcie na mnie z kolacją, będę w domu przed 19!”

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MTV (@mtv)

JLo w powalającej stylizacji na MTV Movie & TV Awards

Piosenkarka przykuła uwagę wszystkich nie tylko emocjonalnym wystąpieniem, ale i spektakularną kreacją Mônot. Gwiazda na MTV Movie & TV Awards wystąpiła w czarnej sukni do ziemi, składającej się ze skórzanego gorsetu z głębokim dekoltem i spódnicy z wycięciami na biodrach. Stylizację dopełniały stylowe dodatki: czarna kopertówka i zjawiskowa biżuteria z diamentami, w tym pierścionek zaręczynowy gwiazdy.