Pomarańczowy nie jest łatwym odcieniem, na dodatek, nie każdy wygląda w nim dobrze. To z pewnością nie dotyczy Jennifer Lopez, która ostatnio królowała na czerwonym dywanie. Wyjątkowy styl artystki doceniono podczas gali FCDA Fashion Awards, gdzie po raz kolejny przyznano nagrodę „Ikony stylu”. Żeby potwierdzić wybór jury, Lopez założyła kreację marki Ralph Lauren we wściekle pomarańczowym kolorze. Odważna była nie tylko barwa, ale i krój. Połyskujący, krótki golf odsłaniał brzuch piosenkarki a długa spódnica z trenem kontrastowała fakturą materiału. Dodatki? Idealnie dobrane – niewielka kopertówka utrzymana w tej samej gamie kolorystycznej i wiszące kolczyki. Co ciekawe, kreacja choć bardzo elegancka, wpasowała się w sportowy styl, tak bliski Lopez. Nie sposób oprzeć się wrażeniu, że spódnica „na gumce” inspirowana była między innymi luźnymi spodniami do fitnessu.

Jennifer Lopez, Lili Reinhart i Cardi B jako tancerki na rurze! Zobaczcie zwiastun do "Hustlers" >>

Podczas tego samego wieczoru, uhonorowano jeszcze jedną ikonę – lalkę Barbie, której jubileusz świętowany jest od kilku miesięcy. Doceniono jej wieloletni wpływ na modę. Na galę (czego dowiedzieliśmy się z Instagrama lalki), Barbie „założyła” czarną suknię w różowe wzory, z odsłoniętym ramieniem od Diane von Furstenberg, przewodniczącej CFDA.

Czy lepiej prezentowała się Lopez czy Barbie – trudno jednoznacznie stwierdzić. W obu jednak przypadkach tytuły i nagrody były jak najbardziej zasłużone.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Barbie® (@barbiestyle) Cze 3, 2019 o 4:38 PDT