To gwiazda totalna, prawdopodobnie rozpoznawalna pod każdą szerokością geograficzną. Jennifer Lopez, bo o niej mowa, od kilku dekad nie przestaje nas zaskakiwać. Nagrywa płyty i filmy, ma własne kosmetyki, jest ambasadorką kilku marek, a także wychowuje dzieci i właśnie zaręczyła się z Benem Affleckiem. Amerykanka inspiruje nas także swoimi stylizacjami, fryzurami, czy wspomnianym manicure. Ostatnia propozycja na modne paznokcie już ma tysiące fanek na instagramie. 

Jennifer Lopez lansuje zaręczynowy manicure. Paznokcie gwiazdy zachwyciły internautki na całym świecie

I tym razem Lopez zdecydowała się na coś delikatnego i klasycznego. Warto wspomnieć, że o wygląd paznokci Jennifer dba znany manikiurzysta gwiazd, Tom Bachik. Mężczyzna na co dzień współpracuje też z Seleną Gomez, Camilą Mendes, Margot Robbie czy Nicolą Peltz. Dla tej ostatniej przygotował również ślubne mani. "Peachy pink", jak nazwali ten odcień zagraniczni dziennikarze - można znaleźć w ofercie wielu marek. 

Ten kolor nie tylko idealnie współgra z jasną stylizacją JLo, ale jest równie świetnym tłem dla pierścionka zaręczynowego wokalistki. 

Lakiery do paznokci w stylu Jennifer Lopez

 

_________

ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy.