Stara miłość nie rdzewieje? Najwidoczniej. Wiadomość o możliwym ponownym związku Jennifer Lopez i Bena Afflecka sprawiła, że czujemy, jakbyśmy cofnęły się dwie dekady wstecz. Jak donosi ,,Page Six", Lopez i Affleck ponownie zaczęli się spotykać. Gdzie widziano parę?

Jennifer Lopez nie nosi jednak pierścionka zaręczynowego. Kilka tygodni temu ona i Alex Rodriguez zdementowali rozstanie

Burzliwy związek Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza

Przez wiele tygodni plotkowano, że Jennifer Lopez i Alex Rodriguez zakończyli swój związek. Podobno para borykała się z licznymi problemami. Ostatecznie gwiazdy postanowiły wydać oświadczenie, w którym zaprzeczyli doniesieniom, jakoby miało dojść do zerwania zaręczyn. Co zatem wpłynęło na to, że niedługo później plotki okazały się prawdą?

,,Zdaliśmy sobie sprawę, że jako przyjaciele jesteśmy lepsi i nie możemy się doczekać, aż tak pozostanie. Będziemy nadal współpracować i wspierać się nawzajem w naszych wspólnych biznesach i projektach. Życzymy sobie i swoim dzieciom wszystkiego najlepszego. Z szacunku dla nich, jedyny komentarz, jaki możemy podać, to podziękowanie wszystkim, którzy przesłali nam miłe słowa i wsparcie". - oświadczyli w programie telewizyjnym Today.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez rozstali się. Para potwierdziła tę informację w telewizyjnym show

Jennifer Lopez i Ben Affleck są ponownie parą?

Od momentu zerwania z Rodriguezem upłynęło zaledwie kilka tygodni, a już pojawiły się plotki, jakoby Lopez zaczęła ponownie spotykać się z Benem Affleckiem. Fani nie mogą w to uwierzyć, zwłaszcza ze względu na fakt, jak Affleck potraktował J.Lo wiele lat temu...

Serwis ,,Page Six" upublicznił zdjęcie, na którym widać, jak Ben Affleck wysiada z samochodu Jennifer Lopez i udaje się w stronę jej domu. Anonimowe źródła donoszą, że Affleck był wielokrotnie widywany w kalifornijskiej rezydencji gwiazdy. Pomimo, iż nie ma zdjęć tej dwójki razem... wszystko wskazuje na to, że ochrona aktora bardzo dobrze dba o jego prywatność.

,,Ochrona odbiera go w pobliżu i wysadza pod jej domem. Spędzają razem kilka godzin". - podaje anonimowe źródło.

Przypomnijmy, że po zakończeniu małżeństwa z Jennifer Garner, z którą aktor ma dwie córki, spotykał się także ostatnio z kubańską aktorką Aną de Armas.

Jennifer Lopez pokazała jak wygląda bez makijażu. Ma idealną cerę!