Od kilku dekad Jennifer Lopez jest na topie i nic nie wskazuje na to, żeby to się miało wkrótce zmienić. Co ciekawe, gwiazda wygląda lepiej niż, gdy miała 20 czy 30 lat. Jak to możliwe? Dobre geny to podstawa, ważna jest też odpowiednia dieta, ćwiczenia czy pielęgnacja. Lopez szczególnie dba o ciało i skórę twarzy. Dogłębnie oczyszcza cerę, nawilża, a także prawdopodobnie korzysta z zabiegów Hi-Fu (to skoncentrowane ultradźwięki o wysokiej częstotliwości, służą do niechirurgicznego liftingu skóry twarzy i ciała). Choć do tego ostatniego nigdy się oficjalnie nie przyznała. Patrząc jej zdjęcia, nikt nie dałby wiary, że Jennifer Lopez skończyła 51 lat. To zainspirowało gwiazdę do stworzenia własnych kosmetyków pielęgnacyjnych. Premiera już za kilka tygodni, ale Jennifer już promuje swoje produkty. Z tego powodu pokazała się bez makijażu na instagramie.

5 zasad pielęgnacji, które stosuje Jennifer Lopez, aby mieć jędrną skórę w wieku 50 lat >>

Jennifer Lopez pokazała jak wygląda bez makijażu. Ma idealną cerę!

Jeśli uważnie śledzicie profile społecznościowe Jennifer Lopez, to z pewnością zauważyliście promocję JLO Beauty. Gwiazda ma już na koncie linię perfum, czy kolekcję kosmetyków do makijażu z Inglot. Teraz przyszedł czas na pielęgnację. Oprócz pięknych zdjęć promocyjnych, na instagramie Amerykanki pojawiło się również wideo pokazujące kulisy powstawania brandu. Pierwsze ujęcie - Jennifer Lopez bez makijażu (ma jedynie pozostałości wizażu na oczach) testująca jeden z kosmetyków. "O mój Boże, to najlepsza maska, jakiej kiedykolwiek używałam" - możemy usłyszeć w filmiku. Tylko zobaczcie:

Jennifer Lopez bez makijażu

"Testowałam produkty z drogerii i najdroższe kosmetyki. Wróciłam jednak do sekretów, które przekazała mi mama, gdy była mała. Oliwa z oliwek jest lekarstwem dla twoich włosów, skóry, paznokci i ciała. To magiczny składnik pochodzący z natury."

W ofercie JLO Beauty znajdziemy takie produkty jak serum, maska, krem nawilżający z filtrem SPF 30, płyn do mycia twarzy, krem pod oczy oraz booster. Najtańszy produkt ma kosztować 18$ czyli ok. 66 zł.