Choć ich romans rozpoczął się zaledwie kilka tygodni po tym, jak J.Lo zerwała zaręczyny z Alexem Rodriguezem, to relacja tej dwójki rozwinęła się w błyskawicznym tempie. Para zaczęła się spotykać w maju, a już na początku czerwca do mediów dotarła wiadomość, że piosenkarka przeprowadzi się do Los Angeles, aby być bliżej ukochanego. Wygląda na to, że powrót Bennifer jest faktem. W ubiegłą niedzielę para spędziła wieczór na kolacji, podczas której była obecna również rodzina Lopez. Poznajcie szczegóły...

Jennifer Lopez i Ben Affleck wrócili do siebie! „Jest między nimi niesamowita chemia” – mówią znajomi pary >>>

Jennifer Lopez i Ben Affleck są razem. Para pocałowała się pierwszy raz po niemal 20 latach!

Ze zdjęć paparazzi opublikowanych w sieci, wnioskujemy, że Jennifer Lopez i Ben Affleck są razem szczęśliwi. Powrót Bennifer ogłosili pocałunkiem podczas romantycznego wieczoru w jednej z restauracji w Malibu. Jak donoszą media, podczas kolekcji była obecna również rodzina J.Lo, z którą zakochani świętowali urodziny siostry Lopez. 

Jennifer Lopez wystąpiła w kampanii swojej marki z mamą i córką. Kobiety wyglądają jak siostry! >>

Paparazzi uchwycili moment, gdy piosenkarka przytula się do ramienia ukochanego, a ten odwzajemnia gest pocałunkiem. 

Kilka dni temu do mediów dotarła również informacja, że Ben Affleck ma aprobatę samej matki Lopez... Aktor spotkał się z nią osobiście i jeśli wierzyć plotkom, Guadalupe jest podekscytowana nie tyle romansem córki, co faktem, że wróciła właśnie do Afflecka.

„W przeszłości mama Jennifer i Ben byli bardzo blisko. (...) Guadalupe Rodríguez kochała Bena. Była smutna, kiedy nie mogli się dogadać". – przekazała informację mediom osoba z bliskiego otoczenia pary.

Jennifer Lopez i Ben Affleck zamieszkają razem? Gwiazda przeprowadza się dla byłego narzeczonego do Los Angeles >>>