Jason Momoa i Eliza González są parą?

Jak donosi magazyn People, aktor znany z "Aquamana" spotyka się obecnie z gwiazdą "I Care a Lot", Elizą González. Para miała się spotkać na planie najnowszej części serii Fast & Furious - „Fast X”, którą Mamoa właśnie kręci we Włoszech. Tym, co najbardziej podsyciło plotki o romansie pary, był fakt, że w zeszłym miesiącu Momoa był widziany w Los Angeles na premierze nowego filmu González - Ambulance”. Co prawda, para nie zadebiutowała jeszcze razem na czerwonym dywanie, lecz sama obecność aktora wystarczyła, aby fani i media zaczęli spekulować o nowej relacji gwiazdora.

Jason Momoa gotowy na nowy związek?

Gdyby doniesienia o nowej relacji celebryty okazały się prawdą, byłby to pierwszy znany związek gwiazdora, od czasu rozstania z byłą żoną - Lisą Bonet. Momoa i Bonet byli razem przez prawie dwie dekady (para pobrała się w 2007 roku), dlatego tak dużym zaskoczeniem dla wszystkich, była informacja o ich rozstaniu.

"Miłość między nami trwa nadal, rozwijając się w sposób, w jaki chce być poznana i przeżywana. Uwalniamy się nawzajem, aby być tym, kim uczymy się być” - napisali we wspólnym oświadczeniu w styczniu, utrzymując że pozostają w przyjacielskich relacjach.

Choć w późniejszych miesiącach pojawiły się plotki o pojednaniu miedzy eksmałżonkami, Momoa szybko uciszył spekulacje podczas rozdania Oscarów.

"Nie wróciliśmy do siebie, ale jesteśmy rodziną. Mamy razem dwójkę pięknych dzieci” - powiedział 27 marca w wywiadzie dla Access Hollywood.

Jak można sądzić po krążących plotkach, gwiazdor stwierdził, że najwyższy czas ruszyć dalej i jest już gotowy na nowy związek. I choć aktor nie potwierdził jeszcze oficjalnie relacji z aktorką Eliza González, to przeczuwamy, że miedzy tą dwójką może być coś na rzeczy. Z podekscytowaniem czekamy na dalszy rozwój wydarzeń.

_____________

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy.