Pako Lorente nie zwalnia tempa. Marka, która niedawno zaprezentowała nową, jesienno-zimową kolekcję, pokazała właśnie kolejną nowość w swojej ofercie. Chodzi o serię ubrań, które firmuje swoją twarzą nowy ambasador, czyli mistrz MMA Jan Błachowicz.

Selected by Jan Błachowicz x Pako Lorente

W ramach współpracy Pako Lorente z Janem Błachowiczem wybrano garnitury, marynarki, koszule, swetry, spodnie, kamizelki oraz płaszcze. Mamy tu więc do czynienia zarówno z elementami typowo causalowymi, jak i tymi o wyższym stopniu formalności. Łączy je pewien wspólny mianownik - można z nich stworzyć stylizacje, które z pewnością przypadną do gustu mężczyznom, którzy „wiedzą, czego chcą i nie podążają ślepo za trendami”.

Wytrwałość i pewność siebie cechują prawdziwego mistrza. W tym wszystkim trzeba jeszcze pozostać sobą i mieć swój własny styl. Tak samo jest z Pako Lorente. Właśnie dlatego połączyliśmy siły i stworzyliśmy wspólną selekcję ubrań. Z dumą dołączam do Klubu Kultur Pako Lorente.

– powiedział Jan Błachowicz.

Trzeba przyznać, że z elementów garderoby wybranych przez Błachowicza (a jest ich łącznie dwadzieścia siedem) można stworzyć wiele stylizacji, które sprawdzą się praktycznie w każdej sytuacji. Uwagę zwracają między innymi kraciasty płaszcz typu dyplomatka, koszule dżinsowe oraz wzorzysta koszula.

Tworzymy ubrania, które mają inspirować do poszukiwania własnego stylu. Chcemy, aby mężczyźni wreszcie odważyli się wyrażać siebie za pomocą mody. Pełni pasji poszukujemy nowych rozwiązań i nieustannie inspirujemy naszych klientów. Ponad wszystko liczy się dla nas jakość produktów i ich nowoczesny design. Na nowo patrzymy również na sprawdzone kroje i modele, by zaskakiwać i z dumą wyprzedzać konkurencję

– komentuje Izabela Czarzasta, Product Manager marki Pako Lorente.

Jan Błachowicz był z jednym z bohaterów zimowego numeru ELLE MANa z 2020 roku.