Jak pogodzić się z każdym znakiem zodiaku?

Baran: daj mu przestrzeń

Baran to znak ognia w gorącej wodzie kąpany. W kłótni jest porywczy i wybuchowy. Często mówi rzeczy, których wcale nie myśli, żeby tylko sprowokować drugą stronę do ataku. Na szczęście równie szybko, jak się rozzłościł, przechodzi mu ochota na konflikt. Impulsywność to pięta Achillesa Barana, dlatego daj mu przestrzeń na przemyślenie sprawy i okiełznanie płomiennych emocji. Kiedy się uspokoi, zapomni, o co w ogóle poszło. 

Byk: zapewnij go o swojej przyjaźni

Z natury lojalny Byk oczekuje poświęcenia ze strony swoich przyjaciół. Chce wiedzieć, że kiedy ugrzęźniecie w konflikcie, włożysz serce w to, żeby go rozwiązać. Ten uparciuch może cię o coś obwiniać, nawet jeśli niczego nie zrobiłaś. Wybacza, dopiero gdy widzi dowody walki o przyszłość waszej relacji. Znów się pokłóciliście? Przypomnij mu, że darzysz go bezwarunkowym uczuciem. Wtedy Byk doceni twoje zaangażowanie. 

Bliźnięta: nie lekceważ ich 

Konflikt z Bliźniętami nie rozwiąże się sam, jeśli zwyczajnie będziesz je ignorować. Znaki powietrzne mają to do siebie, że polegają na komunikacji. Musisz wypuścić swoje słowa w eter i być szczera wobec waszej sytuacji. Bez przeprowadzenia poważnej rozmowy, Bliźnięta nauczą się żyć bez ciebie. Jak porzucisz swoje ego, wszystko się ułoży. Ten znak zodiaku jest zdolny do poprawy. 

Rak: pokaż, że ci zależy

Twardy pancerz Raka nie chroni jego wrażliwego serca, które zostaje zranione w trakcie kłótni. Nie obchodzi go, kto ma rację. Jest rozedrgany z powodu konfliktu, bojąc się o utratę przyjaciela. Nawet jeśli jesteś wściekła na Raka, powinnaś okazać mu trochę współczucia. Empatia i życzliwość to coś, na co ten znak zodiaku zawsze reaguje pozytywnie. Chociaż sprzeczki go dystansują, woli je łagodzić, zamiast palić mosty. 

Znaki zodiaku, które lubią się kłócić >>