Znaki zodiaku vs kwarantanna. Jak nie zwariować?

Baran

Bycie aktywną jest nieodłączną częścią twojej natury, toteż siedzenie w czterech ścianach nie przychodzi ci naturalnie. Nie lubisz marnować swojego czasu i wymyślasz sobie ciągłe zajęcia. Kochasz konkurencję, więc to, co robisz w domu, natychmiast publikujesz w social mediach. Może powinnaś zabrać się za trening, jeśli masz za dużo wolnych chwil? Podzielenie się jego wynikiem z innymi na pewno zmotywuje cię do działania. Inną opcją dla ciebie jest nauka języka z pomocą aplikacji, np. Duolingo. Ta umiejętność przyda się w przyszłości. Jesteś pełna pasji - zabierz się do działania!

Byk

Nie da się ukryć, że bieżąca sytuacja tak naprawdę działa ci na rękę. Uwielbiasz spędzać czas na leniuchowaniu i paradować po domu w jedwabnej piżamie. Przy okazji jesz same pyszne rzeczy, pijesz wino, kiedy chcesz, oglądasz Netflixa...nawet jak się nudzisz, czerpiesz z tego przyjemność. Humor poprawiają ci zakupy online. Jeśli jednak dopuścisz swoje lęki do głosu, stres może popsuć te przyjemne chwile. Zajmij głowę testowaniem nowych przepisów, słuchaniem muzyki, lub malowaniem. Pora złapać za pędzel!

Bliźnięta

Twoja planeta Merkury sprawia, że dużo myślisz i bywasz niespokojna. Szczególnie kiedy nie możesz wyjść z domu, a już planujesz kolejne podróże. Potrzebujesz mentalnej stymulacji, którą dają ci inni ludzie. Zamiast dramatyzować, że umrzesz w samotności, po prostu zadzwoń do swoich znajomych. Zrób FaceTime z najbliższymi ci osobami. Możecie przy okazji wspólnie pogotować lub porozmawiać o ostatnio obejrzanych filmach. W dobie internetu wszyscy jesteśmy oddzielnie, lecz razem w tej trudnej sytuacji. W chwilach sam na sam złap za książkę i wreszcie przeczytaj ją do końca. Odblokuj swoją wenę twórczą.

Rak

Jako urodzona introwertyczka nie masz problemu z przebywaniem w domu. Jednak kiedy nuda zapuka do twoich drzwi, czas odkopać stare albumy ze zdjęciami. Lubisz sentymenty, toteż powrót do przeszłości zajmie twoją głowę na długie godziny. Cenne pamiątki na pewno przywołają dobre wspomnienia. Może pora na scrapbooking? Własnoręcznie ozdobiony kalendarz czy notatnik wykonany z tego, co masz pod ręką, będzie dla ciebie idealnym zajęciem. Rozwiń także jakąś nową pasję. Spróbuj takich działań jak uprawa żywności ekologicznej w domowych warunkach. Obejrzyj do końca wszystkie długie, emocjonalne filmy, których unikałaś do tej pory.

Scrapbooking - jak zacząć? >>