Irina Shayk i Bradley Cooper to jedno z tych love story, które ma na świecie cały zakon zwolenników jego kontynuacji. Para spotykała się od 2015 do 2019 roku, a związek zakończył się niedługo po premierze filmu "A Star is Born", w którym Bradley zagrał u boku Lady Gagi. Według plotek romantyczna relacja między aktorem i piosenkarką miała położyć się cieniem na związku z Iriną. 

Irina Shayk i Bradley Cooper wrócą do siebie?

Para, rozstając się, ustaliła jednak warunki opieki nad córeczką Leą. Irina I Bradley postanowili dla dobra dziecka mieszkać przez większość czasu w tym samym mieście, czyli w Nowym Jorku i dzielić się obowiązkami. W 2021 roku Bradley kupił jednak posiadłość na wzgórzach Los Angeles w Pacific Pallisades (za niemal 5 milionów dolarów) i tym samym wiedzie życie na obu wybrzeżach, przemieszczając się między Manhattanem a Hollywood.

Nie da się ukryć, że w związku z obowiązkami oboje non stop podróżują, a Bradley spędza w związku z produkcjami filmowymi dużo czasu w Los Angeles. Irina w piątek 4 marca została przyłapana przez paparazzich z dużą czarną walizką, którą wyprowadzała z kalifornijskiej posesji Bradley'a. Być może więc modelka, zanim wyleciała z LAX, po prostu podwiozła Leę jej tacie. Media widzą jednak w tym epizodzie coś więcej i liczą na szybkie potwierdzenie plotek, jakoby Irina i Bradley do siebie wrócili.

Tynczasem rosyjska top modelka ma teraz dość intensywny czas. Właśnie wzięła udział w tygodniach mody, nie tylko chodząc po wybiegu, ale udzielając się na eventach jako gość specjalny. Z Nowego Jorku, gdzie szła m.in. w pokazie Michaela Korsa, przemieściła się do Londynu, by wziąć udział w imprezie British Council otwierającej London Fashion Week, na którym zrobiła kilka głośnych pokazów (m.in. Richarda Quinna i Matty Bovan. Kilka dni temu, jako jedna z pierwszych gwiazd pochodzenia rosyjskiego, odważnie zabrała głos przeciwko wojnie w Ukrainie, deklarując swoje wsparcie dla zbiórek Unicefu i ukraińskiego Czerwonego Krzyża.

 

_________

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy