Hunter Schafer wyreżyserowała teledysk dla Girl in Red!

Współpraca, której nie wiedzieliśmy, że potrzebujemy. Mowa tu o wspólnym projekcie Hunter Schafer i Girl in Red (Marie Ulven). Nowy teledysk do utworu „hornylovesickmess” został wyreżyserowany przez gwiazdę serialu „Euforia”. Utwór znalazł się na cieszącym się uznaniem debiutanckim albumie norweskiej wokalistki "If I Could Make It Go Quiet" (ukazał się w kwietniu 2021 roku). W teledysku, wokalista rozmyśla o dawnej miłości. Artystka jest pokazana wewnątrz pojazdu, podczas gdy z okien wyświetlane są migające obrazy. Po wyjściu na zewnątrz, Ulven przechadza się po zdemolowanej ulicy, a następnie wzbija się w powietrze ponad zniszczeniami. 

Wiadomość o współpracy obu kobiet bardzo ucieszyła ich fanów, którzy szybko zalali social media ciepłymi komentarzami. Sama wokalistka także nie kryła radości z możliwości współpracy z aktorką.

„hornylovesickmess” to jeden z moich ulubionych utworów z albumu. Możliwość nakręcenia teledysku z Hunter w rocznicę wydania albumu była świetna. Po pierwszym spotkaniu miałyśmy tak wiele pomysłów, fajnie być w tym wszystkim z kimś kreatywnym w tak wyjątkowy sposób. Wspaniale było także obserwować ją na planie i chłonąć jej wizję reżyserską” – powiedziała Ulven

Schafer podzieliła się także na swoim Instagramie serią szkiców ze storyboardów do wizualizacji oraz ich finalnymi ujęciami.

"Pierwszy raz reżyseruję! Dziękuję za zaufanie: Marie & team" - napisała w opisie na swoim Insatgramie. 

Girl in Red - kariera

Girl in Red (właściwie Marie Ulven) to norweska piosenkarka, autorka tekstów i producentka. Sławę przyniósł jej debiutancki album „If I Could Make It Go Quiet”. Jej singiel „I Wanna Be Your Girlfriend” uzyskał ponad 150 milionów odtworzeń i został umieszczony na liście 65 najlepszych piosenek roku 2018 według The New York Times. Co więcej, magazyn okrzyknął ją „fenomenem i jedną z najbardziej ekscytujących piosenkarek i autorek tekstów pracujących w świecie muzyki gitarowej. Nic więc dziwnego, że jej ostatnia trasa po Stanach Zjednoczonych całkowicie się wyprzedała.

___________________

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy.