Horoskop tygodniowy na sezon Lwa 2023

LEW

Na dniach możesz poczuć zmęczenie wywołane monotonią i rutyną. Zaczniesz szukać nowych źródeł ekscytacji. Zechcesz nawet spróbować czegoś, co jest tabu. Pozwolić sobie na ryzykowny romans lub kochać się na łonie natury, tylko po to, żeby nadać pikanterii codzienności. Uważaj, by ten płonący w tobie ogień za bardzo się nie rozprzestrzenił. W przeciwnym razie popalisz mosty, zanim jeszcze zdołasz go ugasić. Nie wszystkie twoje fantazje są warte natychmiastowego wcielenia ich w życie. Szczególnie gdy trwa retrogradacja Wenus - w tym zjawisku łatwo zaliczyć wpadkę. 

Horoskop na ten tydzień - prognoza ogólna >>

BARAN

Chociaż sezon Lwa napawa Barana energią, w tym tygodniu może ogarnąć cię frustracja. Twoja lista zobowiązań wobec innych ciągle rośnie. Będziesz mieć ochotę "rzucić to wszystko", by zacząć robić swoje, na przekór bliskim. Zanim jednak uderzysz pięścią w stół, poszukaj równowagi w swoich relacjach. Postaw jasne granice między tym, czego chcesz, a potrzebami najbliższego otoczenia. Zagryź zęby i tym razem wybierz działania nie dla samej siebie, lecz dla dobra wspólnoty. Wszechświat daje ci znać, że czas porzucić ego. Jesteś w stanie zrobić to bez narzekania?

BYK

Intensywna energia Lwa spycha cię w najgłębsze odmęty twojej duszy. Odkrywasz w sobie moc zaklętą we wspomnieniach, które sprawiają ci duży dyskomfort. Jeśli myślami cofasz się wstecz i ponownie przeżywasz dawne sytuacje, zamiast się w nich pogrążać, tym razem je przepracuj. Wyciągnij lekcje z przeszłych doświadczeń. Bez nich nie byłabyś tu, gdzie jesteś teraz. Dzięki nim uzyskałaś od groma siły i doznałaś wewnętrznej transformacji. Podziękuj sobie za przeżycie tych chwil. Jak się z nimi pogodzisz, znów staniesz na nogach. 

BLIŹNIĘTA

Mogłabyś dać całą siebie i wszystko, co masz, żeby tylko uszczęśliwić najbliższych sobie ludzi. Czasem czujesz się tak, jakby ciężar tego świata spoczywał wyłącznie na twoich barkach. Jednak to niemożliwe, żeby pomóc wszystkim. Już udowodniłaś, że potrafisz służyć innym. Teraz czas się zregenerować, by powrócić do lepszej formy psychicznej. Jeśli nie zadbasz o samą siebie, nie będziesz mieć energii dla swojego otoczenia. Skoncentruj swoje siły na drobnych czynnościach, które poprawiają twój nastrój i zdrowie.

RAK

W tym tygodniu śmiało celuj w swój target. Z każdym dniem wzrasta twoja ambicja i motywacja, by sięgnąć po marzenia. Pamiętaj, że nie chodzi tylko o to, żeby wygrać, lub zrealizować oczekiwania innych. Tym, co się liczy, jest wypełnianie misji, z którą przyszłaś na ten świat. Czy czujesz, że kroczysz właściwą ścieżką? Odnosisz satysfakcję ze swoich działań? Miej odwagę, by podążać za głosem intuicji. Nie osiągniesz zwycięstwa, dopóki nie odkryjesz, jakie jest prawdziwe powołanie twojej duszy. Rok 2023 to test wytrzymałości, który ujawni ci prawdę na twój temat.

PANNA

Sezon Lwa sprawi, że stracisz grunt pod stopami. Tak, jakbyś nie miała nad sobą kontroli. Kierują tobą pewne wrodzone instynkty, które wywołują negatywne myśli. Możesz pragnąć zrobić coś wbrew swoim zasadom, a nawet ogólnie przyjętym normom. Upewnij się jednak, by wziąć głęboki oddech, zanim podejmiesz impulsywne działania. Daj upust emocjom - wykrzycz się, wypłacz i uwolnij wszystko, co kumulujesz w środku. Dzięki temu opanujesz destrukcyjne zachowania, jakie teraz chcą wywołać chaos w twoim życiu.

WAGA

Na dniach możesz zacząć doszukiwać się prawdy w swoich relacjach. Będziesz analizować przeszłość. Poczujesz pokusę, by obwinić partnera o wszystkie błędy, których się dopuścił. Tak, jakby wina za to, co się stało, leżała tylko po jednej stronie. Zamiast ponownie stawiać go przed sądem, zastanów się, dlaczego pozwoliłaś mu się zranić. Co kierowało jego zachowaniem? Czemu nie potrafisz o tym zapomnieć? Czasem lepiej odpuścić i ruszyć do przodu. Nie pozwól, by smaczki wyciągnięte z przeszłości ponownie zburzyły twoją równowagę. 

SKORPION

W sezonie Lwa znajdziesz się u szczytu swoich sił witalnych. Poczujesz, że teraz możesz zawojować świat. Daj się ponieść fali tej dobrej energii, zamiast znów schodzić na dno, w odmęty złych emocji. Nie ma potrzeby martwienia się na zapas i przewidywania dalszych scenariuszy. Nareszcie pojmujesz, że przeszłość nie wróci, nie masz kontroli nad przyszłością, a w życiu liczy się jedynie "tu i teraz". Działaj spontanicznie. Niech twój żywioł wody nie gasi ognia, który rozpala w tobie miesiąc Lwa. 

Horoskop astrologiczny na sezon Lwa 2023 >>

STRZELEC

W tym tygodniu masz moc, aby przekształcić swój nowy projekt w coś magicznego. Jednak kluczem do tego, żeby wszystko się udało, jest zachowanie pomysłów dla siebie. Tym razem nie dziel się z opinią publiczną tym, czego wkrótce planujesz dokonać. Zdanie innych osób może cię zniechęcić i wywołać komplikacje w realizacji planów. Lepiej nie zapeszać. Cudza zazdrość nie zna granic. Podążaj za swoją własną intuicją. Uwierz, że to, co widzisz w wyobraźni, wkrótce stanie się rzeczywistością. 

H. Armstrong Roberts/ClassicStock/Getty Images

KOZIOROŻEC

Gdzie zniknął twój stoicki spokój, Koziorożcu? Lubisz postrzegać siebie jako ramię, na którym inni zawsze mogą się oprzeć. Niestety, w tym tygodniu to ty możesz być osobą potrzebującą wsparcia swoich bliskich. Wciśnij pauzę. Miesiąc Lwa jest za gorący na noszenie zbroi ochraniającej twoje delikatne wnętrze. Pora ją zdjąć, by przedstawić światu tę wrażliwą, sentymentalną osobę, pragnącą pocieszenia i zrozumienia. Obnaż się przed tymi, którym najbardziej ufasz.

WODNIK

Przygotuj się na to, że w tym tygodniu dojdą do ciebie niechciane informacje. Odkryjesz jakąś niewygodną prawdę. Nie są to wieści warte głębokiego poznania, więc nie dokopuj się do ich źródła. Kiedy już je wywęszysz, możesz nawet zechcieć wymazać je z pamięci. Czy pozwolisz, by te fakty rzutowały na przyszłość? A może lepiej zignorować tę wiedzę i dać sytuacji jeszcze jedną szansę, bez oglądania się wstecz? Zrób tak, jak będzie ci wygodniej. Postępuj zgodnie ze swoim sumieniem. 

RYBY

Masz wrodzoną moc przyciągania dostatku. Na dniach ta siła da o sobie znać. Skorzystasz z niej dopiero, jeśli przyjmiesz ideę, że szklanka jest zawsze do połowy pełna. Pozwól, żeby strata zamieniła się w zysk. Z twojego życia zniknęły osoby, których obecność przestała ci służyć. Chociaż te rozstania mogły być bolesne, otworzyły twoją przestrzeń na nowe możliwości. Kopalnię doświadczeń na wagę złota. Zasługujesz na szczęście i wkrótce je otrzymasz. Wtedy zrozumiesz, że poprzednie związki nie miały racji bytu w przyszłości.