Horoskop tygodniowy na nów w Byku 2023

BYK

Ciesz się, bo teraz życie wokół ciebie zwolni do twojej ulubionej prędkości. W tym tygodniu poczujesz się bardzo komfortowo. To dobry moment na wyjście z cienia czy dokonanie poważnych zmian. Zbierz się na odwagę, by zrobić rzeczy, przed którymi zawsze czułaś lekki opór. W piątek posiej nowe nasiona intencji, gdyż będzie temu sprzyjać nów w twoim znaku. Lepiej spisz na kartkę wszystkie pragnienia i wizualizuj wymarzoną przyszłość. Zaufaj swojemu wewnętrznemu głosowi. Nie pozwól nikomu za ciebie decydować. 

BARAN

Energia tygodnia pod znakiem Byka sprawi, że staniesz się bardziej samoświadoma. Dostrzeżesz owoce swojej ciężkiej pracy oraz zaczniesz korzystać z możliwości, które podsuwa ci chwila teraźniejsza. Czekają cię wyzwania, więc lepiej uaktywnij swoją wojowniczą część osobowości. Zaangażuj się w jeden projekt i doprowadź go do końca, zamiast podejmować się kilku rzeczy naraz. Wszystko, w co teraz włożysz wysiłek, wykonasz dwukrotnie szybciej niż zwykle. Jednak los po raz kolejny wystawi na próbę twój obecny styl życia. Pozbądź się tego, co już ci nie służy.

BLIŹNIĘTA

Wszystkiego najlepszego, w weekend rozpocznie się sezon Bliźniąt. Dostaniesz w nim gwiezdnego kopa energii, który wskrzesi twoją ciekawość świata, towarzyskość i poczucie humoru. Nareszcie odpuszczasz swoje największe lęki. Uwalniasz się od tego, co najbardziej cię stresuje. Nów w Byku sprawi, że nawiążesz uzdrawiający kontakt ze swoim wnętrzem. Energia zjawiska pomoże ci oczyścić się z negatywnych myśli. Pozbądź się bólu, poczucia winy czy strachu przed nieprzewidywalną przyszłością. Zrzuć z siebie balast, który ciąży ci na sercu. 

RAK

Nów w Byku aktywuje twój mrok, przed którym na co dzień uciekasz. Tym samym zachęci cię do rozpoczęcia głębokiego procesu uzdrawiania. Wenus, patronka tego znaku ziemi, zadomowiła się w twoim znaku zodiaku. Skieruj swoją uwagę do wewnątrz i przepracuj trudne emocje. Tłumienie tych uczuć mija się z celem. Skorzystaj z leczniczej mocy nowiu, by oczyścić się z tego, co nie było ci pisane. Przestań rozmyślać o tej jednej osobie, z którym na dłuższą metę nie byłabyś szczęśliwa.

LEW

To, że twoje życie zawodowe zwolniło, nie oznacza, że powinnaś spocząć na laurach. Wykorzystaj tydzień nowiu w Byku na zasiewanie nowych pomysłów. Dobrze przemyśl swoje plany i rozważ propozycję pracy nad projektem, w który możesz zaangażować się na boku. Znajdź radość w swoich codziennych rytuałach. Zacznij nową, poranną rutynę na lepsze samopoczucie i zdrowie. Nie zniechęcaj się do swojego partnera, jeśli sprawy między wami trochę się pogorszą. Zamilcz, zamiast wywoływać aferę. Spokój to najlepsze lekarstwo.

PANNA

W maju dużo dzieje się w twojej karierze. Ten nów zainicjuje zmiany, które wpłyną na ciebie na poziomie zawodowym, jak i osobistym. Nie przejmuj się słowami krytyki. Potraktuj je, jako mobilizację. To niemożliwe, by twoje działania zawsze imponowały wszystkim. Zdarza się, że wrodzony perfekcjonizm zaczyna hamować twój potencjał. W nów księżyca w Byku lepiej pomyśl o tym, czego pragnęłaś od dawna. Wszechświat nastawia uszy na twoje prośby. Oby nie kierował nimi egoizm. 

WAGA

Podczas nowiu w Byku doznasz objawienia. Nareszcie uporządkujesz swoje sprawy zawodowe oraz poprawisz styl dotychczasowej pracy. Będziesz wiedzieć, w co i kiedy włożyć swoje ręce. Twój umysł zacznie działać na najwyższych obrotach. Idź naprzód, nie oglądaj się za siebie. Jesteś na właściwej ścieżce rozwoju. Możesz czuć się przytłoczona czymś, do czego zobowiązałaś się w przeszłości, lecz nie pozwól, by ta rzecz zatrzymała cię w miejscu. Na dniach otrzymasz istotne informacje, które pozwolą ci podjąć właściwe decyzje. 

SKORPION

Pragniesz połączyć się z pewną osobą, ale nie umiesz powiedzieć tego wprost. A szkoda, bo w obecnej sytuacji i z pomocą technologii, to powinno być dla ciebie łatwiejsze niż zwykle. Zastanów się nad waszą relacją. Teraz twoja kolej, by zrobić coś, co zbuduje pod wami solidne fundamenty. W tym tygodniu masz szansę przepracować konflikty. Sprzyja temu energia nowiu Byka, która budująco wpływa na relacje. Popracuj nad swoim zachowaniem wobec przyjaciół oraz ludzi z branży. 

STRZELEC

W nowiu w Byku możesz odczuć spadek motywacji i zaobserwować wokół siebie chaos. To chwilowe zamieszanie wskaże, co musi stać się twoim priorytetem, oraz gdzie twoja rutyna powinna ulec zmianie. Wykorzystaj ten tydzień na gruntowne porządki w domu lub stworzenie nowego planu dnia. Nie bądź wobec siebie zbyt krytyczna. Każdy czasami musi zwolnić tempo, by naprawić przepływ energii w środku. Wycofaj się. Przemyśl swoje relacje. Czy wszystkie osoby, które trzymasz blisko siebie, zasługują na twoją energię i czas?

KOZIOROŻEC

W tym nowiu sięgnij po to, co cię uszczęśliwia. Życie jest za krótkie, żeby wciąż się zastanawiać. Spędź kolejne dni na robieniu rzeczy przynoszących ci najwięcej satysfakcji. Nów zagości w twoim piątym domu przyjemności, dając ci natchnienie, za którym tęskniłaś. Tym razem nie powinnaś mieć żadnych wymówek. Niech twoja dusza uwolni się od napięcia. Twoje życie miłosne też zyska na sile dzięki wzmocnionej wibracji Wenus.

WODNIK

Nów księżyca w Byku aktywuje twoje serce. Dostrzeżesz, że miłość nadaje sens życiu. Zjawisko zajdzie w twoim czwartym domu związanym z rodziną, pogłębiając twoją więź z własnymi korzeniami. Być może czas zająć się problemami wywodzącymi się z dzieciństwa. Cokolwiek robisz, wsłuchaj się w swoje wnętrze. Zmierz się z uczuciami, które budzą w tobie dystans. Silne emocje mogą sprawić, że poczujesz się zmęczona. Poświęć wolne chwile na odprężenie. 

RYBY

Księżyc w nowiu w Byku zagłuszy twoje złudne poczucie maleńkości w świecie. Nie musisz do nikogo się dopasowywać. Rób tak, żeby wyróżniać się z tłumu. W tej chwili masz w sobie ogromny potencjał. Bądź otwarta na rozmowy z ludźmi. Niespodziewana konwersacja odkryje przed tobą coś interesującego, o czym wcześniej nie miałaś pojęcia. To może być początek czegoś nowego. Korzystaj ze swoich znajomości online. W dzień nowiu poświęć czas na medytację lub odprężenie się na łonie natury. Taka mikro terapia bardzo ci posłuży.