Czarny księżyc w maju 2023

"Relaks" to hasło przewodnie tego tygodnia. Weźmy je sobie głębokie do serca. Czarny Księżyc, czyli majowy nów w Byku, pośle w naszą stronę pozytywną energię. W tej fazie chodzi o to, aby odzyskać nadzieję i poczucie komfortu.

Podczas nowiu 19 maja 2023 Wszechświat otworzy nas na nowe doznania. Pozwólmy sobie odczuwać przyjemność. Uwolnimy się od strachu, braku i niedostatku. Ponieważ nadchodzącym nowiem rządzi Wenus w Raku, każdy znak zodiaku zostanie wezwany do zaspokojenia swych intuicyjnych pragnień. Zastanówmy się więc, czego w tej chwili najbardziej potrzebujemy. 

Wenus będzie bardzo aktywna w trakcie nowiu księżyca w Byku.

Nów w Byku i jego najważniejsze przesłanie

Wyobraźmy sobie, że nów księżyca to brama do naszego wymarzonego życia. W jego trakcie myślmy o tym, jak chcemy się czuć, co pragniemy osiągnąć i gdzie chciałybyśmy być za sześć miesięcy. Nasze uczucia staną się kompasem, który wskaże nam właściwy kierunek. Pamiętajmy - Byk jest znakiem zodiaku związanym z poczuciem własnej wartości. Zwróćmy uwagę na to, w czym tkwi nasza wartość i gdzie odczuwamy braki. Okażmy sobie odrobinę miłości. W nowiu w Byku warto posłużyć się afirmacją: „Szukam wyższego celu i okazji we wszystkim, co stanie mi na drodze. Jestem godna otrzymania szczęścia, miłości, dostatku i wszystkiego, co jest zgodne z moim najwyższym przeznaczeniem”.

Horoskop na nów w Byku dla twojego znaku zodiaku >>