Horoskop tygodniowy - Walentynki 2023

Jeśli chcesz sprawdzić, co cię czeka 14 lutego, przeczytaj swój horoskop na ten wyjątkowy dzień >>

BARAN

Ten tydzień będzie taki, jak go sobie wymarzysz. Twój niebiański władca Mars znajduje się w Bliźniętach i wywołuje iskry w twoim życiu towarzyskim. Jowisz, planeta szczęścia, na dobre rozgościł się w znaku Barana, napełniając cię inspiracjami. Goń za tym, czego pragniesz, z nieustraszoną odwagą i wytrwałością. Nie przepraszaj za swoją szczerość. Ciesz się dobrym samopoczuciem oraz płomienną pasją, która zaczyna wypełniać twoje serce.

BYK

Co zwiastuje twój horoskop tygodniowy? Teraz możesz mieć ochotę spędzić czas z bratnią duszą, z którą nawiązałaś relację online. Dobra zmiana jawi się na horyzoncie, a więc odważ się wykonać decydujący krok. Zrób coś na przekór swojej upartej naturze. Zdziwisz się, jak wiele zyskasz, podejmując ryzyko. Jeśli jesteś singielką i nie masz ochoty randki, energia kolejnych dni natchnie cię do tego, aby wreszcie w całości zająć się sobą. 

Horoskop na ten tydzień - prognoza ogólna >>

BLIŹNIĘTA

Otrząśnij się z monotonii życia - nadchodzą spontaniczne przygody. W tym tygodniu podążaj za intuicją i bierz z każdego dnia wszystko, co najlepsze. Upewnij się tylko, że nie stracisz głowy w ważnych sytuacjach, w trakcie przemierzania "wielkiego nieznanego". Wenus w weekend sprawi, że zaczniesz rozmyślać nad swoją sferą uczuć oraz blokadami, które miałaś w związkach. Zastanów się, gdzie leży twój problem w komunikacji z drugą połówką.

RAK

W kolejnych dniach poczujesz potrzebę wyjścia z domu i odkrywania świata. Tak wpłynie na ciebie księżyc w znaku Strzelca. Daj się ponieść propozycjom swoich przyjaciół lub Walentynkowym planom drugiej połówki. Nie wydaj na to jednak całego budżetu. Gwiazdy radzą, byś zwróciła uwagę na finanse i trwoniła pieniądze tylko na coś, czego naprawdę potrzebujesz. Naucz się oszczędzać i kontroluj wydatki, a przyciągniesz do siebie pożądaną obfitość. 

LEW

Teraz jest twój czas na to, aby kochać oraz być kochaną. Zarówno, jeśli chodzi o self-love, jak i uczucie żywione do drugiej połówki.  Przestań być krytyczna wobec siebie czy innych. Upewnij się, że niezależnie od nawału pracy, znajdziesz czas na miłość i romans. Nie pozwól, aby napięty harmonogram zgasił twoją spontaniczność. Zaskocz swojego ukochanego znaczącym prezentem lub powrotem do miejsca pierwszej randki. Dzięki temu w Walentynki nie będziesz narzekać na pustkę w swoim łóżku.

PANNA

Okazje do pogłębienia miłości lub nawiązania romansu wyłaniają się z każdej strony. Nie dawaj się jednak czarować każdemu, tylko przeprowadź porządną selekcję. Jedno jest pewne - w wolnych chwilach na pewno nie będziesz narzekać na nudę. Posypie się wiele propozycji randek. Aby nie wpaść w sidła klasycznego kobieciarza, słuchaj intuicji i surfuj ponad falami emocji, które pojawią się w twojej głowie.

WAGA

Ktoś może zabiegać o twoje względy i nie dawać ci odeprzeć romantycznych ataków. Postępuj ostrożnie, bo ten adorator nie ma wobec ciebie poważnych zamiarów. Jeśli już masz ukochanego, którego darzysz miłością nad życie, powierz mu swoje skryte problemy, a na pewno uzyskasz wsparcie i pomoc. Ten miesiąc jest dla ciebie czasem uzdrawiania oraz dopuszczania do siebie troski innych. 

SKORPION

Wenus w Rybach nie pozwoli, abyś przeżyła ten tydzień w samotności. Skorpion w związku będzie emanować potężną energią seksualną, czym zadowoli swojego partnera. Jeśli jesteś singielką, wkrótce się okaże, że masz więcej wielbicieli, niż podejrzewałaś. Wszelkie spotkania towarzyskie, w których będziesz uczestniczyć, przebiegną po twojej myśli. Zobaczysz, że twoje gesty w rzeczywistości mają większą moc niż wypowiedziane słowa.

STRZELEC

Ten tydzień sprzyja randkom, nowym znajomościom i popychaniu związków na wyższy poziom. Poświęć też trochę czasu samej sobie, w przeciwnym razie szybko się wypalisz. Twoje życie miłosne będzie pełne pasji, a seks bardziej gorący, niż kiedykolwiek. Nie zapominaj jednak o grze wstępnej, bo ta najbardziej rozgrzewa twojego kochanka. Księżyc aktualnie znajduje się w Strzelcu, wydobywając z ciebie pełen potencjał.

KOZIOROŻEC

W tym tygodniu odzyskasz energię na robienie przyziemnych rzeczy, a to dobrze wpłynie na relację z ukochanym. Takie drobnostki, jak zrobienie mu kolacji, pomoc w sprzątaniu czy wsparcie w projekcie zawodowym mogą mieć szczególne znaczenie. Jeśli jesteś poszukującą singielką, poznanie kogoś w sam raz dla ciebie niebawem powinno się udać. Poświęć więcej uwagi swoim snom - to w nich mogą pojawić się wskazówki prowadzące do twojej bratniej duszy

WODNIK

Kolejne dni rozpalą twoje pożądanie. Może chciałabyś urozmaicić swoje życie seksualne kilkoma zabawkami dla dorosłych? Kosmos w tej chwili zachęca cię, abyś poruszyła ze swoim partnerem kwestie, jakie do tej pory były tabu. W Walentynki nie bój się spróbować fantazji, o których marzyłaś, ale nie mogłaś się na nie zdobyć. Ukochany i tak nie będzie w stanie oprzeć się twojemu urokowi.

RYBY

Na początku roku byłaś pochłonięta swoją sferą uczuć, w której nie zawsze działo się kolorowo. Pomimo ostatnich intensywnych wydarzeń, ten tydzień przyniesie pozytywne zmiany. Dzięki Wenus w Rybach spłynie na ciebie potężna, miłosna energia, którą przyjmiesz z otwartymi ramionami. Wykorzystaj ten moment na ponowne odkrywanie siebie, jeśli czujesz się zablokowana. Jesteś w związku? Upewnij się, że poświęcasz partnerowi odpowiednio dużo czasu. Udowodnij, że ci zależy.

Horoskopy na luty 2023: