Horoskop tygodniowy 2020. Początek lutego to czas dobrych tranzytów, które przynoszą pozytywne zmiany:

Horoskop miłosny na luty 2020 >>

Baran

Merkury wkrótce przetnie dość wrażliwy obszar na twojej gwiezdnej mapie. Chociaż nie należysz do osób szalenie emocjonalnych, tym razem będziesz mieć potrzebę głośnego manifestowania uczuć. W połowie tygodnia spodziewaj się dużego przypływu kreatywności, za sprawą Urana. Upewnisz się w projektach czy planach, które powinnaś kontynuować. Wenus zapanuje w twoim znaku w weekend, by zainspirować cię do działania. Pozwól sobie tworzyć i doświadczać nowych rzeczy, tym razem bez hamulców. Dziel się swoimi przemyśleniami, uczuciami oraz marzeniami ze wszystkimi, którzy są dla ciebie wyjątkowi. 

Byk

W tym tygodniu skup się na swojej pracy. Merkury wkracza w twoją sferę społeczną, przynosząc okazje na tworzenie sieci ważnych kontaktów. Staw się na umówione spotkania i zaangażuj się w biurowe życie. Nowe znajomości przytrafią się również po godzinach pracy oraz podczas weekendowych wyjść. Będziesz działać na ludzi jak magnes, dwukrotnie bardziej, niż zwykle. Nadchodzący Księżyc w pełni rozjaśni przed tobą problemy w domu. Poświęć swoim bliskim więcej uwagi, wysłuchaj ich potrzeb i daj znać, że jesteś ramieniem do oparcia się. 

Bliźnięta

Otrząśnij się z monotonii życia - nadchodzą spontaniczne przygody. W tym tygodniu podążaj za intuicją i bierz z każdego dnia wszystko, co najlepsze. Upewnij się tylko, że nie stracisz głowy w ważnych sytuacjach, w trakcie przemierzania "wielkiego nieznanego". Nadszedł czas, abyś przeorganizowała swoją przestrzeń do pracy i skreśliła pozycje z listy rzeczy do zrobienia. Merkury w twojej sferze kariery sprzyja logicznemu myśleniu, jak i wyrażaniu tego, co myślisz. Wenus w weekend sprawi, że zaczniesz rozmyślać nad swoją sferą uczuć oraz blokadami, które miałaś w związkach. Zastanów się, gdzie leży twój problem w komunikowaniu się z innymi. 

Rak

Merkury wprowadza się w twoją sferę podróży w poniedziałek, dzięki czemu poczujesz potrzebę wyjścia i odkrywania. Daj się ponieść planom swoich przyjaciół. Pełnia księżyca w Lwie wzbudzi w tobie pragnienie spędzenia weekendu poza domem. Nie wydaj na to jednak całego budżetu. Gwiazdy radzą, byś zwróciła uwagę na finanse i trwoniła pieniądze tylko na to, czego naprawdę potrzebujesz. Naucz się oszczędzać i kontroluj wydatki. Nie będziesz narzekać na brak obfitości. 

Lew

Oddajesz tyle serca innym, że zapominasz o sobie. Poświęć trochę czasu na podjęcie decyzji, czego teraz chcesz i potrzebujesz. Pamiętaj, kim jesteś, gdy spędzasz czas na sam. Nie zmieniaj się po to, by się przypodobać. Masz silną osobowość i nie potrzebujesz mieć nad sobą dyktatora. W tym tygodniu Merkury sprawi, że będziesz docierać do ludzi, z którymi chcesz się zbliżyć. Pełnia Księżyca w twoim znaku oświetli blaskiem sektor kariery. Zastanów się, co blokuje cię w twoim rozwoju zawodowym. Dobra zmiana w tej dziedzinie stoi tuż za rogiem. 

Panna

Pełnia Księżyca w tym tygodniu skupi twoją uwagę na złych nawykach. Może nadszedł czas, aby wrócić na siłownię lub znów jeść zdrowo, bez oszukiwania? Gdy Merkury wejdzie w twoją sferę relacji, zaczniesz współpracować z ludźmi i komunikować się skuteczniej, niż zwykle. To przyniesie zaskakujący kompromis. Weekend zarezerwuj na regenerację swojego wnętrza. Oddaj się temu, co najlepiej wpływa na twoje samopoczucie. Dostrój swój wewnętrzny głos. Jeśli gnębi cię skrywanie tajemnicy, teraz nadszedł czas, by ujawnić prawdę. Szczerość wyleczy twój ból.

Waga

Będąc Wagą, zawsze myślisz o innych ludziach. Jednak gdy Merkury wkracza w twoją strefę pracy, przekonasz się, że zaniedbałaś własne priorytety i musisz wrócić na właściwy tor. Przeorganizuj swoje życie tak, abyś to ty była w nim na pierwszym miejscu. Księżyc w pełni unosi się nad twoją sferą społeczną w ten weekend, planując dla ciebie wiele wyjść towarzyskich! W tym tygodniu korzystaj ze swoich talentów, by zmieniać swoje otoczenie na lepsze. Zaangażowanie się w akcję społeczną lub pomoc komuś, kto tego potrzebuje, będzie twoim antidotum na samotność.

Skorpion

Merkury przemierza przez twoją strefę wypoczynku w ciągu najbliższych tygodni. Zanurz się w artystycznej stronie swojej osobowości. Nie stroń od zaproszeń na przedstawienia teatralne, wernisaże, do kina czy muzeum. Spotkasz tam kogoś, z kim poczujesz głębię podczas pierwszej rozmowy. Wenus będzie sprzyjać rozrywkom w ten weekend. Opuścisz swoją bezpieczną przestrzeń, by na chwilę zapomnieć o wszelkich obowiązkach. Nie martw się, bo twoje wielkie plany znajdują się teraz pod opieką gwiazd. Nie masz nic do stracenia, a wszystko do zyskania. Przed tobą sukcesy i same dobre zmiany w sferze zawodowej oraz miłości.

Strzelec

Wiszący nad tobą Merkury sprawi, że będziesz wylewna bardziej, niż zwykle. Podzielisz się swoimi uczuciami z rodziną, partnerem, sąsiadem i współpracownikami. Będziesz mówić szybciej, niż myśleć. Ten tydzień sprzyja również wprowadzeniu w życie swojego pomysłu. Tej wielkiej wizji, którą od miesięcy nosisz w głowie. Poukładaj swoją przestrzeń, a weekend z pełnią Księżyca w Lwie przeznacz na wycieczkę w nieznane. Wyjedź za miasto lub odwiedź miejsca, których jeszcze nie sprawdziłaś. Otwórz swoje serce na wszystkie możliwości. Odpowiedzi na twoje pytania czekają tam, gdzie jeszcze nie dotarłaś. 

Koziorożec

W tym tygodniu będziesz mieć wszystko pod kontrolą. Słońce ustawiło się w twojej strefie pieniędzy. Dzięki temu zapanujesz nad swoimi wydatkami oraz zaplanujesz miesięczny budżet. Zdecyduj, w co zainwestować i czego się pozbyć. W weekend Wenus zajmie się twoim domem - w końcu znajdziesz czas dla najbliższych, zaniedbanych przez twój pracoholizm. Merkury skłoni cię do zerwania więzi z osobami, które hamują twój rozwój. Jeśli masz dość relacji opierającej się na nieszczerości oraz ukrywaniu prawdziwych uczuć, teraz rośniesz w siłę, by się z niej uwolnić. Transformacja nie nastąpi w jeden dzień.

Wodnik

Przyjrzyj się bliżej relacji, w której oddajesz całe swoje serce. Zdecyduj, czy w tym związku istnieje równowaga pomiędzy obydwojgiem partnerów. Nie wszyscy mówią tym samym językiem miłości, więc naucz się porozumiewać ze swoim ukochanym i powiedz mu, jak ma mówić do ciebie. Zaufanie w miłości jest bardzo ważne, ale nie osiągniesz go, jeśli nie stawisz czoła prawdzie. Słońce unoszące się nad twoim znakiem da ci pewność siebie, by wyrażać emocje. Merkury wchodzi w twoją strefę pieniędzy - uporządkuj zaległe sprawy finansowe. Pełnia Księżyca w Lwie wydobędzie z ciebie prawdę o twoich uczuciach. Będziesz mówić na głos o swoich potrzebach.

Ryby

W czasie panowania Merkurego zweryfikujesz swoje nawyki. Te złe spowalniają cię we wszystkich działaniach, a nowe, dobre postanowienia, dwukrotnie przybliżą cię do twoich celów. Narzuć sobie samodyscyplinę i zmień negatywny stosunek do pracy. Słońce jest teraz w twojej sferze duchowej, a to da ci dobre nastawienie do bieżących spraw. Uważaj, bo Merkury tym razem sprawi, że wyrzucisz na zewnątrz wszystkie prawdy, które trzymałaś wyłącznie dla siebie. W środku tygodnia otrzymasz informacje, które podekscytują cię na przyszłość.  Księżyc w pełni w Lwie wspomoże twoją kreatywność bardziej niż kiedykolwiek! Poświęć weekend na to, co jest dla ciebie ważne, by jak najlepiej wykorzystać jego moc. 

Zbliża się retrogradacja Merkurego w Rybach. Czego się spodziewać? >>