Horoskop miłosny 2020 - co przyniesie luty, miesiąc zakochanych?

Baran

Luty przyniesie ci pewność siebie - w tym miesiącu to ty będziesz dowodzić. W życiu miłosnym mogą pojawić się pewne zmiany lub małe dramaty, które rozpoczęły się 18 stycznia. Jeśli twój związek ma solidne fundamenty, na pewno poradzicie sobie z każdym problemem. Trzymaj się swoich przekonań i upewnij się, że twój partner czuje się włączony w twoje życie prywatne. Dzięki temu wasza sfera miłosna znowu wzniesie się na piedestał. Energia, jaką będziesz emanować w tym miesiącu, przyniesie wam sporo uniesień w łóżku. Plan na Walentynki? Spędźcie je przytulnie w swoim towarzystwie. Przygotuj niesamowitą kolację dla dwojga, a następnie zaplanuj relaks przy świecach i zmysłowy masaż z olejkami. To pomoże wam ukoić nerwy.

Byk

Twoje libido w lutym znacznie podskoczy, a romans znajdzie się na szczycie listy priorytetów. Nie zniechęcaj się małymi komplikacjami, które zaczną pojawiać się na twojej drodze, nawet jeśli będziesz ich unikać. Diabeł tkwi w szczegółach, więc tym razem poświęć im uwagę. Być może drobne konflikty w związku wynikają z błędnej komunikacji. W twojej głowie mogą zacząć kłębić się pytania, czy relacja, którą tworzysz, jest tego warta. Nie bój się zainwestować więcej czasu w miłość do samej siebie, bo to korzystnie wpłynie na twojego partnera. Nie bądź wobec niego przesadnie krytyczna. Walentynki uprzyjemnią ci perfumy z feromonami oraz kojące olejki eteryczne.

Bliźnięta

Dla Bliźniąt luty będzie miesiącem relaksu. Wygląda na to, że wszystko się układa, możesz więc nareszcie odetchnąć z ulgą. Twoje życie miłosne w tym miesiącu zakwitnie dzięki Wenus znajdującej się w Rybach. Doświadczysz wielu uniesień i będziesz mieć energię, aby po prostu cieszyć się tą drugą osobą. Układ planet zadziała na twoją korzyść i wręcz obdarzy cię spokojem połączonym z romantyzmem. Wykorzystaj Walentynki na poświęcenie uwagi swojej drugiej połówce. Pokaż swoją łagodniejszą stronę. Jedwabna bielizna i łóżkowe zabawy sprawią, że rezerwacja w restauracji w Święto Zakochanych okaże się zbędna. 

Rak 

Wenus w Rybach panująca w lutym wesprze w miłości wszystkie znaki wodne. Twoje życie nagle zacznie przypominać bajkę, nawet jeśli początek tego roku nie wzbudził w tobie dobrych emocji. Nadchodzi twój szczęśliwy, lekki miesiąc! Jeśli jesteś singielką, luty podaruje ci szansę na zakochanie się i rozpoczęcie trwałego romansu. Raki w związku pogłębią swoje uczucie, jeszcze bardziej rozkochując w sobie partnera. Postaraj się nie schodzić z tej wysokiej wibracji - ciesz się wszystkim, co ten miesiąc da ci w miłości. Walentynki spędźcie w łóżku, poświęcając czas na realizację odważniejszych fantazji. 

Lew

W lutym możesz być nieco przytłoczona swoimi obowiązkami. Jedynie poczucie miłości pozwoli ci przetrwać nadchodzące ciężkie chwile. Teraz jest twój czas na to, aby kochać oraz być kochaną. Zarówno, jeśli chodzi o selflove, jak i uczucie żywione do drugiej połówki.  Przestań być krytyczna wobec siebie czy innych. Nowy księżyc w Wodniku pod koniec stycznia sprawił, że cofasz się i patrzysz na swój związek z zupełnie nowej perspektywy. Pomyśl o tym, co inni widzą w waszej dwójce oraz jak można ulepszyć ten obraz. Upewnij się, że niezależnie od nawału pracy, znajdziesz czas na miłość i romans. Nie pozwól, aby napięty harmonogram zgasił twoją spontaniczność. Zaskocz swojego ukochanego znaczącym prezentem lub powrotem do miejsca pierwszej randki. Dzięki temu w Walentynki nie będziesz narzekać na pustkę w swoim łóżku!

Panna

Masz okazje do miłości i romansu, które pojawiają się z każdej strony. Nie dawaj się jednak czarować każdemu, tylko przeprowadź porządną selekcję. Jedno jest pewne - w wolnych chwilach na pewno nie będziesz narzekać na nudę. Posypie się wiele propozycji randek. Aby nie wpaść w sidła klasycznego kobieciarza, słuchaj intuicji i surfuj nad falami emocji, które pojawią się w twojej głowie. W lutym będziesz uwodzić swoim wdziękiem i pozytywnym podejściem do życia, a to przyprawi ci wielu wielbicieli. Dla Panien w związku rozpoczyna się świetny miesiąc na eksperymenty czy łamanie łóżkowego tabu. Gorąca atmosfera w sypialni dobrze przełoży się na waszą relację. 

Waga

W lutym twoja szala przechyli się na korzyść dla spraw miłosnych. Odkryjesz radość pośród swoich przyjaciół, współpracowników oraz nowych znajomych. Ktoś może zabiegać o twoje względy i nie dawać ci odeprzeć romantycznych ataków. Postępuj ostrożnie, bo ten adorator nie ma wobec ciebie poważnych zamiarów. Jeśli już masz ukochanego, którego darzysz miłością nad życie, powierz mu swoje skryte problemy, a na pewno uzyskasz wsparcie i pomoc. Ten miesiąc jest dla ciebie czasem uzdrawiania oraz dopuszczania do siebie troski innych. Miej zaufanie do swoich bliskich. Wiedz, że nie polegasz wyłącznie na sobie. Otwórz się na inny rodzaj miłości - ten głęboki, oparty na przyjaźni, lojalności czy przywiązaniu, bardziej niż na sferze seksualnej. 

Skorpion

Twój miesiąc na miłość właśnie się rozpoczyna. Tranzyt Wenus w Rybach nie pozwoli, byś przezimowała luty w samotności. Skorpion w związku będzie emanować potężną energią seksualną, czym zadowoli swojego partnera. Jeśli jesteś singielką, wkrótce się okaże, że masz więcej wielbicieli, niż podejrzewałaś. Wszelkie spotkania towarzyskie, w których będziesz uczestniczyć, przebiegną po twojej myśli. Poczujesz się bardziej czarująca, niż kiedykolwiek, oraz mniej odcięta od innych. Bądź otwarta i chętna na bycie między ludźmi. W tym miesiącu korzystaj z siły dotyku częściej, niż ze słów, by wprost wyrazić swoje uczucia. Zobaczysz, że twoje gesty mają większą moc niż słowo.

Strzelec

Strzelcu, w lutym będziesz bardzo zajęty. Twój społecznościowy kalendarz pęknie w szwach. Rozmowy, e-maile, Snapchat, Instagram... social media sprawią, że zaczniesz nawiązywać kontakty jak szalona. Ten miesiąc sprzyja randkom, nowym znajomościom i popychaniu związków na wyższy poziom. W tym wszystkim poświęć też trochę czasu sobie, w przeciwnym razie szybko się wypalisz. Twoje życie miłosne będzie pełne pasji, a seks bardziej gorący, niż kiedykolwiek. Nie zapominaj jednak o grze wstępnej, bo ta najbardziej podkręca twojego kochanka. Opaska na oczy na pewno sprawdzi się jako jeden z łóżkowych gadżetów na Walentynki, którym śmiało możesz go zaskoczyć. 

Koziorożec

Pod koniec stycznia wszystko mogło być dla ciebie trochę chaotyczne, ale lutowy Merkury w Wodniku pomoże ci się uspokoić i przywrócić życie do dawnego ładu. Odzyskasz energię na robienie przyziemnych rzeczy, a to dobrze wpłynie na relację z ukochanym. Takie drobnostki, jak zrobienie mu kolacji, pomoc w sprzątaniu czy wsparcie w projekcie zawodowym w tym miesiącu będą mieć szczególne znaczenie. Jeśli jesteś poszukującą singielką, poznanie kogoś w sam raz dla ciebie niebawem powinno się udać. Poświęć więcej uwagi swoim snom - to w nich mogą pojawić się wskazówki prowadzące do twojej bratniej duszy. Luty obdaruje cię relacją opartą na głębokim połączeniu, jeśli tylko otworzysz się i zaczniesz emanować ciepłem. Nie zapomnij zrobić czegoś specjalnego dla swojej tegorocznej walentynki, w przeciwnym razie znów zostaniesz oskarżona o nieumiejętność okazywania uczuć.

Wodnik 

Swój miesiąc urodzin rozpoczynasz z gadatliwym Merkurym w swoim znaku. Spodziewaj się więc nieplanowanych konwersacji o wszystkim i ze wszystkimi, które mogą przysporzyć ci problemów. Twój kochanek prawdopodobnie już wie o twojej ciemnej stronie, więc może wykorzystaj ten dar, by porozmawiać z nim o rzeczach, które są dla ciebie małym tabu. Może chciałabyś urozmaicić wasz seks kilkoma zabawkami dla dorosłych? Teraz nie będziesz mieć problemu z wyjaśnieniem, jak świetnie zrobi to wam obojgu. W tym miesiącu nie bój się próbować fantazji, o których marzyłaś, ale nie mogłaś się na nie zdobyć. Ukochany i tak nie będzie w stanie oprzeć się twojemu urokowi.

Ryby

Na początku roku byłaś pochłonięta swoją sferą uczuć, w której nie zawsze działo się kolorowo. Pomimo ostatnich intensywnych wydarzeń, nowy miesiąc przynosi pozytywne zmiany. Wenus wchodzi do Ryb już 13 lutego i będzie się tam czuć jak w domu. Spłynie na ciebie potężna, miłosna energia, którą przyjmiesz z otwartymi ramionami. Wykorzystaj ten czas na ponowne odkrywanie siebie, jeśli czujesz się zablokowana. Teraz nikt nie będzie w stanie ci przeszkodzić na drodze twojego samorozwoju. Dla singli prawdziwa bratnia dusza może wkrótce pojawić się na horyzoncie. Uważaj jednak na osoby, które wydadzą ci się podejrzane. Twoja intuicja cię nie zawiedzie - nie każdy jest godzien twojej miłości. Już znajdujesz się w związku? Upewnij się, że poświęcasz partnerowi odpowiednio dużo czasu. Przez ostatnie sytuacje twoja druga połówka mogła poczuć się od ciebie nieco oderwana. Pokaż, że ci zależy.