Horoskop tygodniowy 2020 dla wszystkich znaków zodiaku:

Baran

Zbliża się pełnia Księżyca w Baranie, która nastąpi w najbliższy czwartek. Ten aspekt doleje oliwy do ognia. Poczujesz ciężar swoich wszystkich lęków i zadasz sobie poważne pytania. Jest szansa, że Merkury w Skorpionie podsunie ci na nie rozsądne odpowiedzi. Twoja natura nie podda się bez walki. Nadszedł czas, by powiedzieć to, co niewypowiedziane i stanąć twarzą twarz ze swoimi demonami. Musisz przezwyciężyć strach. Wyrzuć z siebie wszystkie niepotrzebne, złe emocje.

Byk

Merkury w Skorpionie sprawi, że przeszłość znów zapuka do twoich drzwi. Prześladują cię dawne sytuacje, od których trudno ci się uwolnić. Myślałaś, że to koniec, a jednak ból powraca, jak gdyby czas nie zaleczył ran. Miej na uwadze, że samoleczenie to proces zachodzący cyklicznie, z przerwami, bez konkretnego terminu. Zaakceptuj to, co się wydarzyło i pozwól sobie świadomie przepracować swój problem. Powinnaś ponownie wszystko przemyśleć, żeby zdecydować, czy chcesz zrobić krok w tył, czy zamierzasz ruszyć naprzód z zupełnie czystą kartą.

Bliźnięta

Wibracja Merkurego w Skorpionie sprawi, że poczujesz się osamotniona. Będziesz mieć wrażenie, że nikt tak naprawdę nie interesuje się twoim życiem. Brak odzewu ze strony przyjaciół tylko powiększy twoje wątpliwości. Odniesiesz wrażenie, że ten świat cię nie rozumie. Tak, jakbyś wiecznie płynęła pod prąd. Wiedz, że to uczucie nie ma nic wspólnego z tobą, tylko ludźmi, którymi się otaczasz. Być może wyrosłaś z niektórych przyjaźni. Zrobiłaś postęp, jesteś o kilka poziomów wyżej. Nie dziw się, że już nie macie cech wspólnych. Wszechświat podpowiada: nadeszła pora, by stworzyć przestrzeń dla nowych znajomości. 

Rak

Pod wpływem Merkurego w Skorpionie możesz zacząć zastanawiać się nad swoim życiem. W twojej głowie pojawią się pytania dotyczące dalszej ścieżki rozwoju, zgodnej z twoją duszą. Zamiast powątpiewać w tegoroczne sukcesy, podziękuj losowi za to, co masz. Merkury w żywiole wody napełni cię pewnością co do tego, kim naprawdę jesteś oraz z jaką misją przyszłaś na ten świat. Nie bój się. Ufaj. Dostaniesz cenne znaki. Łap każdą pojawiającą się szansę, a wkrótce zamienisz swoje marzenia w prawdę.

Merkury w Skorpionie - prognoza ogólna >>