Horoskop tygodniowy 2020 na Walentynki i ostatnie dni przed retrogradacją Merkurego. Co wydarzy się w tygodniu Święta Zakochanych?

Baran

W tym tygodniu będziesz adorowana przez każdego, kto pojawi się na twojej drodze. Dzięki Wenus znalazłaś się w świetle reflektorów. Bije od ciebie aura piękna, miłości oraz samoakceptacji. Ludzie wokół nie są wobec tego obojętni. Zostaniesz dostrzeżona i obdarzona komplementami, gdziekolwiek się pojawisz. Za to twoi przyjaciele przypomną ci, że są twoją podporą lub zaproponują, by spędzić wspólnie czas. Korzystaj ze słodkich chwil, bo teraz masz swoje wymarzone pięć minut. Doskonale wiesz, jak przyjmować komplementy, więc nasycaj się i rośnij, gdy nadejdzie ich fala. 

Byk

Na dniach Słońce rozświetli twój znak, dając ci chęć na publiczne okazywanie swoich talentów. Poczujesz wiatr w żaglach i staniesz się gotowa, by zrealizować najśmielsze pomysły. Podróże oraz nowe przygody czekają tuż za rogiem. Podświadomie już o tym wiesz - wzrasta w tobie poczucie gotowości na szaleństwa. Walentynki na pewno przeżyjesz spontanicznie, bo już w ten piątek energia Skorpiona w Księżycu przyniesie niespodzianki dla twojego znaku.

Bliźnięta

Słońce kursuje teraz po strefie podróży w twoim znaku, toteż nie zdziw się, jeśli z dnia na dzień podejmiesz decyzję o locie w nieznane. Z kolei Wenus w Bliźniętach sprzyja odnawianiu więzi ze starymi przyjaciółmi lub rozwiązywaniu ciągnących się problemów w gronie znajomych. W Walentynki emocje bedą związane z finansami bardziej niż z drugą osobą. Merkury, który wchodzi w retrogradację, zacznie kusić cię do wydawania więcej, niż zwykle. Miej się na baczności!

Rak

Ponieważ Wenus teraz łączy się z Chironem, musisz pogodzić się z kimś, z kim pracujesz. Twoja uraza trwała zbyt długo i teraz jest dobry czas, by ją zakończyć. Walentynki będą intensywne dzięki Księżycowi w Skorpionie, który, chociaż groźnie brzmi, tym razem daje pomyślność w romansach. Jeśli jesteś singielką, najbliższe dni spędzisz dobrze nawet sama ze sobą. Obdarzaj się miłością i postaw na relaks. Za to Merkury, który zacznie się cofać, ponownie wezwie twoje serce do osoby, która cię porzuciła. Podświadomie zaczniesz poszukiwać z nią kontaktu. Czy naprawdę chcesz przeżyć ten zawód jeszcze raz?

Lew

Mars porusza się w twojej sferze romansów aż do niedzieli, co da ci szczególną siłę uwodzenia. Księżyc w Skorpionie w Walentynki jeszcze bardziej urozmaici twoją miłosną grę (na plus!). Niestety, szczęście w uczuciach nie będzie iść w parze z pomyślnością w finansach. Jeszcze trochę potrwasz w swojej kiepskiej sytuacji, bo retrogradacja Merkurego startująca w ostatni dzień tego tygodnia znacznie pokomplikuje twoje zyski. W trakcie jej trwania nie podpisuj umów!

Retrogradacja Merkurego 2020 - jak ją przetrwać?

Panna

Wygląda na to, że w tygodniu Walentynek w końcu podzielisz się swoimi uczuciami z tą wyjątkową osobą. Robisz wszystko, co trzeba na drodze do szczęścia, a Wenus zsyła na ciebie romantyczną aurę. Ta miłosna fala może jednak skończyć się z początkiem retrogradacji. W niedzielę cofający się Merkury przenosi się do twojej strefy miłosnej. Jeśli znajdujesz się w związku z problemami, ten właśnie teraz może zacząć tonąć. Niekorzystne zjawisko astrologiczne potrwa aż trzy tygodnie - w tym czasie bądź gotowa na różne wiadomości i mieszane uczucia wobec partnera.

Waga

Gwiazdy mówią: otwórz swoje serce. Nadchodzi nowy romans. Z pewnością ekscytuje ciebie ta wiadomość, bo Wenus, planeta miłości, sprawia, że zakochiwanie się to jedna z twoich pasji.  W tym tygodniu może się okazać, że staniesz się główną bohaterką najbardziej romantycznej opowieści. Już jesteś w związku? Wypełnij swój tydzień tworzeniem nowych, ekscytujących wspomnień ze swoim kochankiem. Single mogą nastawić się na poznanie "tego jedynego" poprzez niewinny flirt, gdziekolwiek się nie pojawią. 

Skorpion

Cofnij się o krok, by rozpoznać swoje cele. Słońce świeci teraz w twojej strefie domu i pomaga ci planować przyszłość. W ostatnich miesiącach wzrosła twoja gotowość na porzucenie starego, by wejść w nowe. Zacznij wcielać w życie świeże pomysły, które przybliżą cię do życia z twoich marzeń. Pamiętaj tylko, że Merkury zaczyna działać wstecz już w niedzielę. Bądź ostrożna w podejmowaniu decyzji oraz komunikacji ze swoim ukochanym. Księżyc zawiśnie w twoim znaku w Walentynki, co nada temu dniu wyjątkowej pikanterii. 

Strzelec

Tydzień Walentynek jest dla ciebie jak drugie urodziny. Wenus, bogini miłości i piękna, teraz przekracza twój twórczy piąty dom, odpowiedzialny za sztukę, romans oraz wszystko to, co skupia się na sercu. Zapragniesz być w centrum uwagi i bez trudu się tam znajdziesz. To także doskonały czas na zaspokojenie swoich artystycznych pragnień, nie wspomniawszy o zakochaniu się. Wszystkie twoje pragnienia teraz mają szansę na rozwój. 

Koziorożec

Merkury daje Koziorożcom siłę do mówienia tego, co myślą. Twoje wyznania wyjdą ci na dobre, dopóki planeta komunikacji nie zacznie się cofać, a to wydarzy się już w niedzielę. Gdy rozpocznie się retrogradacja, myśl dwa razy, zanim coś powiesz! Walentynki dla Koziorożców jawią się pod znakiem imprez i spędzania czasu w szerszym gronie. Jeśli jesteś singielką, weekendowe wyjście może przynieść ci nową, ciekawą znajomość. W tegoroczne Święto Zakochanych gwiazdy są wyjątkowo przychylne wobec łączenia właściwych ludzi w pary. 

Wodnik

Nareszcie obrosłaś w piórka i czujesz się szczęśliwa z samą sobą. W ostatnich miesiącach odzyskałaś moc oraz przypomniałaś sobie, jak silna jest twoja osobowość. Rozpoczęcie się nowej dekady zmusiło cię do zamknięcia starych rozdziałów poprzez wyzwania, które bardzo cię rozwinęły. Nie bój się więc podejmować ryzyka, bo w nadchodzących miesiącach czekają cię nagrody za bycie odważną. Zarówno w kwestii miłości, jak i kariery. Tak, teraz rozpoczyna się twój czas!

Ryby

Nie dość, że ten rok zaczął się dla ciebie bardzo pozytywnie, to na dodatek rozpoczyna się twój sezon. Wenus znajdująca się w twoim znaku teraz obdarza cię magnetyzmem. Osoby z twojego otoczenia będą pragnąć spędzać z tobą każdą chwilę. Zasypie cię fala propozycji współpracy lub spotkania w każdym kanale social mediów i na żywo. Możliwe, że w Walentynki wybierzesz się na małą wycieczkę. Spodziewaj się nowych widoków - te przyniosą ci relaks, szczególnie jeśli znajdują się blisko wody.

Horoskop miłosny na luty 2020 >>