Wiele znaków zodiaku pod koniec listopada może liczyć na pomyślność w zdrowiu i finansach. Sprawdź swój horoskop na aktualny tydzień:

Baran

Twój poziom energii i kreatywności będzie na wysokim poziomie. Poczujesz dużą motywację do działania oraz odwagę, by stawić czoła każdej sytuacji. W tym tygodniu najwięcej spokoju znajdziesz w domowym zaciszu. Do tego stopnia, że za żadne skarby nie dasz się wyciągnąć znajomym na miasto.  Ta faza to dla ciebie raczej wyglądanie zza kulis i unikanie bycia w świetle reflektorów.

Byk

Masz za sobą ciężki i emocjonalny czas z powodu retrogradacji Merkurego? Bez obaw, od środy nadchodzą słodkie chwile. Tego dnia Wenus spotka się z Jupiterem, co oznacza powrót do teraźniejszości. Przestaniesz rozgrzebywać przeszłe sprawy, a rzeczywistość znacznie się wyklaruje. Rozpoczynający się sezon Strzelca przyniesie ci w weekend wiele przyjemności. 

Bliźnięta

Wszyscy dookoła zaczynają kichać? Ciesz się, bo w tym tygodniu układ planetarny jest po twojej stronie, jeśli chodzi o zdrowie. Poczujesz się odporna i pełna wigoru, nareszcie zacznie ci doskwierać dobry humor. Jeśli jesteś singielką uważaj, bo już w piątek może trafić cię strzała kupidyna. Rządząca teraz Wenus daje szczęście w miłości, szczególnie w wibracji romantyka Strzelca. 

Rak

Raku, już od poniedziałku Mars wkracza w twój sektor zaufania, by pomóc ci bardziej otworzyć się na ludzi. Koniec retrogradacji Merkurego sprawi, że postawisz na szczerość oraz autentyczność. To będzie również koniec szarej rutyny, gwiazdy szykują dla ciebie wiele niespodzianek.

Lew

Ten tydzień może być ciężki dla Lwa, który z natury jest konfliktowy. W poniedziałek będziesz pod wpływem Marsa, a ten może z łatwością spowodować kłótnie w domu. Bądź czujna i panuj nad emocjami. Przypływ pozytywnej energii poczujesz dopiero pod koniec tygodnia, kiedy do akcji wkroczy twój ognisty przyjaciel Strzelec. Tak, od piątku Lew powróci do gry i znowu będzie lśnić w swoim towarzystwie. 

Panna

Prawdopodobnie osiągniesz sukces w pracy i za swoje zasługi zostaniesz poklepana po plecach. Pod koniec miesiąca nie będziesz narzekać na brak środków, które chcesz przeznaczyć na upragnione cele. Pozwól sobie na regularną dawkę romantyzmu, to zadziała na ciebie jak zastrzyk energii. Nie zapomnij się dotleniać, nawet w niepogodzie. Może warto zacząć biegać, by wzmocnić kondycję i już teraz zacząć robić formę życia?

Waga

Twój pusty portfel ma szansę odzyskać dawną świetność - pojawi się okazja, by zdobyć nowe środki finansowe. Ten tydzień będzie szczególnie korzystny dla Wag chcących ruszyć do przodu swoją karierę w korpo. Przygotuj się na to, że ktoś z twoim bliskich poprosi cię o pomoc w organizacji przyjęcia lub spotkania. Możliwe, że będzie chodzić o zbliżające się Andrzejki.

Skorpion

Ciągłe wyjścia towarzyskie mogą sprawić, że poczujesz się wykończona. W tym samym czasie twoje życie miłosne ma szansę stać się ekscytujące. Prawdopodobnie zaniedbujesz swoje zdrowie i wychodzisz z apteki z długim rachunkiem. Uważaj, bo ktoś z kręgu, w którym ostatnio się obracasz, teraz zdradzi swoje prawdziwe oblicze. Jeśli pojawi się opcja wyjazdu za miasto w celu odprężenia się, skorzystaj. 

Strzelec

Przed tobą idealny tydzień na podjęcie aktywności fizycznej, jeśli chcesz osiągnąć wymarzoną kondycję. Zakochane Strzelce mają przed sobą czas wielu cudownych, miłosnych uniesień. Nawet twoja sytuacja finansowa ma szansę teraz się poprawić. Uważaj na krytykę pośród znajomych - trzymaj język za zębami i unikaj spożywania alkoholu w nadmiarze. 

Koziorożec 

Szczęście w tym tygodniu czeka na te Koziorożce, które nie czerpią przyjemności z oglądania klęski innych. Ktoś może zaprosić cię na ciekawe przyjęcie lub zaproponować ci szaloną podróż. Nieregularne treningi teraz dadzą się we znaki, zaplanuj więc solidne wzięcie się za siebie. Jeśli ktoś bliski wpadnie w odwiedziny, przyjmij go z otwartymi ramionami. To spotkanie będzie bardzo owocne!

Wodnik

Ktoś z twojego towarzystwa może celowo próbować cię unikać, więc dowiedz się, dlaczego tak robi. Znalezienie czasu na spotkanie się z kochankiem będzie w tym tygodniu trudne do zrobienia, ale jakoś sobie poradzisz! Wyciągaj pomocną dłoń do tych, którzy będą jej potrzebować, ale zwrócą się do ciebie ze swoim problemem w dosyć nieoczywisty sposób. 

Ryby

Ten tydzień będzie bezstresowy w pracy. Nie daj się jednak zakupoholizmowi, bo na tym znacznie ucierpi twój portfel i do świąt możesz się nie pozbierać. Przygotuj się na potyczkę ze swoim partnerem dotyczącą nawyków, których od dawna nie potrafisz tolerować. Jeśli ćwiczysz, kontynuuj trening, jaki ostatnio wprowadziłaś w swoją rutynę, gdyż wkrótce zobaczysz upragnione efekty.

Horoskop miesięczny na listopad 2019 >>