Skorpion 23.10 -21.11
To Twój miesiąc! Poczujesz niezwykłą moc. Merkury obdarzy Cię wyjątkową charyzmą, a mars przygotuje do działania. To będą ważne urodziny. Poczujesz potrzebę wielkich zmian i zaczniesz je krok po kroku planować. Tym bardziej, że intuicja ci mówi, że czas na realizację pewnego pomysłu, zanim ktoś inny to zrobi. Uwierz i działaj. W pracy wykaż się większą dyplomacją, w związku większą czułością. Emocje nie zawsze muszą sięgać zenitu.

Strzelec 22.11–21.12
Twoja otwartość zaowocuje nowymi ­znajomościami. W finansach odczujesz poprawę. To świetny moment na realizację marzenia o „tej” torebce. Bez najmniejszych wyrzutów sumienia. Jesteś mistrzynią serwowania przyjemności innym, teraz przyszedł czas na twoje pragnienia. Zadbaj o kręgosłup. Na ból pleców i stres w pracy najlepszy będzie masaż. 

Koziorożec 22.12–19.01
Szef ma wobec ciebie plany i oczekuje, że wrzucisz piąty bieg. Czekają cię ­wątpliwości: czy obrana przez ciebie ­droga zawodowa jest tą, o której marzysz. W podejmowaniu ­decyzji licz na partnera. Będzie świetnym słuchaczem i jeszcze ­lepszym doradcą. Koziorożce single takie wsparcie ­dostaną od przyjaciół. 

Wodnik 20.01–18.02
Poczujesz, że za dużo pracujesz, a za mało czasu spędzasz z przyjaciółmi i rodziną. Będziesz miała ochotę dla nich gotować i zapraszać ich do kina. Odświeżysz przy okazji dawne znajomości, a także pewne uczucia. Duża szansa na romans. I tylko romans. Prawdziwa miłość przyjdzie za chwilę. 

Ryby 19.02–21.03
Odetchniesz. W pracy zapanuje chwilowy spokój, a ty poczujesz, że musisz się skupić na swoich potrzebach i planach. Odrób zaległości w badaniach, urzędach i umów się z doradcą finansowym, bo w najbliższym czasie być może będziesz potrzebować trochę gotówki. Mars obdarzy cię energią i siłą ­przekonywania, więc śmiało proś szefa o podwyżkę.