Skorpion 23.10 -21.11
To Twój miesiąc! Poczujesz niezwykłą moc. Merkury obdarzy Cię wyjątkową charyzmą, a mars przygotuje do działania. To będą ważne urodziny. Poczujesz potrzebę wielkich zmian i zaczniesz je krok po kroku planować. Tym bardziej, że intuicja ci mówi, że czas na realizację pewnego pomysłu, zanim ktoś inny to zrobi. Uwierz i działaj. W pracy wykaż się większą dyplomacją, w związku większą czułością. Emocje nie zawsze muszą sięgać zenitu.

Strzelec 22.11–21.12
Twoja otwartość zaowocuje nowymi ­znajomościami. W finansach odczujesz poprawę. To świetny moment na realizację marzenia o „tej” torebce. Bez najmniejszych wyrzutów sumienia. Jesteś mistrzynią serwowania przyjemności innym, teraz przyszedł czas na twoje pragnienia. Zadbaj o kręgosłup. Na ból pleców i stres w pracy najlepszy będzie masaż. 

Koziorożec 22.12–19.01
Szef ma wobec ciebie plany i oczekuje, że wrzucisz piąty bieg. Czekają cię ­wątpliwości: czy obrana przez ciebie ­droga zawodowa jest tą, o której marzysz. W podejmowaniu ­decyzji licz na partnera. Będzie świetnym słuchaczem i jeszcze ­lepszym doradcą. Koziorożce single takie wsparcie ­dostaną od przyjaciół. 

Wodnik 20.01–18.02
Poczujesz, że za dużo pracujesz, a za mało czasu spędzasz z przyjaciółmi i rodziną. Będziesz miała ochotę dla nich gotować i zapraszać ich do kina. Odświeżysz przy okazji dawne znajomości, a także pewne uczucia. Duża szansa na romans. I tylko romans. Prawdziwa miłość przyjdzie za chwilę. 

Ryby 19.02–21.03
Odetchniesz. W pracy zapanuje chwilowy spokój, a ty poczujesz, że musisz się skupić na swoich potrzebach i planach. Odrób zaległości w badaniach, urzędach i umów się z doradcą finansowym, bo w najbliższym czasie być może będziesz potrzebować trochę gotówki. Mars obdarzy cię energią i siłą ­przekonywania, więc śmiało proś szefa o podwyżkę. 

 

Baran 22.03–19.04
Uran w Byku zwiastuje spore zmiany, głównie na polu zawodowym. Nie jesteś zaskoczona, bo ostatnio sporo o tym ­myślisz. Nie wykonuj tylko żadnych ­pochopnych ruchów. Zapanuj nad swoją energią, która z łatwością zmienia się u ciebie w niecierpliwość. Wykorzystaj ją w związku, która ma szansę wrócić znów na właściwe tory miłości.

Byk 20.04–20.05
Całą swoją uwagę skupisz na osobie, ­która niespodziewanie pojawi się w twoim otoczeniu. Przyjaciele będą mieć ci za złe, że nie masz dla nich czasu. Romantyczny nastrój sprawi, że będziesz mniej ­zaangażowana w pracę. Na szczęście wszystko będziesz mieć pod kontrolą do tego stopnia, że dostaniesz projekt, którego wszyscy się boją.

Bliźnięta 21.05–20.06
Mars doda ci niesamowitej energii i obudzi w tobie odwagę do odkrywania nowych talentów. Niewykluczone, że zapiszesz się na jakiś kurs, który w przyszłości zaowocuje poważną zawodową ­zmianą. Aby się zregenerować, zaplanuj weekend przyjemności we dwoje. 

Rak 21.06–22.07
Będziesz w świetnej formie, choć to będzie intensywny miesiąc. Pojawi się dużo ważnych rodzinnych historii i załatwiania spraw za innych. Nie zapominaj, że nie wszystko zależy od ciebie i całego świata nie uszczęśliwisz. Słońce w Skorpionie zwiększy twoją wrażliwość i zapragniesz więcej romantycznych chwil. 

 

Lew 23.07–22.08
Ktoś, kto pojawił się niedawno w twoim życiu, okaże się genialnym drogowskazem zawodowym. Przestań stawiać na swoim i posłuchaj, a dobrze na tym wyjdziesz. Zatroszcz się bardziej o zdrowie i nie lekceważ złego samopoczucia w ostatnim czasie. Bez paniki. Po prostu zwróć większą uwagę na to, jak i co jesz. 

Panna 23.08–22.09
Ktoś będzie liczył na twoje wsparcie w nowym projekcie. Nie odmawiaj. Korzyści przyjdą później. W listopadzie dom stanie się twoją oazą spokoju, choć zapragniesz małych zmian. Zaczniesz ­szukać nowego mieszkania lub planować remont. Poczekaj z tym do wiosny, bo ­listopad będzie miesiącem podróży.

Waga 23.09–22.10
Obudzi się w tobie energia do działania. Czeka cię dużo spotkań, rozmów i planów. Będziesz aktywna na wszystkich frontach. Jeśli chcesz w coś zainwestować, to będzie idealny czas. Wszystkie twoje decyzje okażą się teraz strzałem w dziesiątkę.