Harry Styles o pracy na planie filmu „Don’t Worry Darling”

Harry Styles był ostatnio gościem w programie „The Howard Stern Show”, gdzie udzielił pierwszego od dłuższego czasu wywiadu. Oczywiście padły pytania o związek wokalisty z o 10 lat straszą aktorką, Olivią Wilde. Dziennikarz zapytał Stylesa o to, jak współpracowało się mu ze swoją ukochaną i czy właśnie podczas wspólnej pracy nad filmem „Don't Worry Darling” pojawiło się między nimi uczucie. Gwiazdor postanowił wymijająco odpowiedzieć na pytanie.

"Reżyserowanie przez Olivię było wspaniałym doświadczeniem. Aktorstwo jest czasem bardzo niewygodne. Myślę, że trzeba sobie bardzo ufać. Możliwość zaufania swojemu reżyserowi to dar. Było to bardzo pomocne i dzięki temu praca nad tym filmem była naprawdę miłym doświadczeniem” - odpowiedział Harry.

Harry Styles i Olivia Wilde - związek

Harry i Olivia poznali się, gdy Wilde postanowiła obsadzić Stylesa w swoim najnowszym filmie. Parę zaczęto ze sobą łączyć w 2021 roku, gdy zauważono ich, jak trzymają się za ręce na weselu menedżera piosenkarza. Lawinę komentarzy wywołał wtedy fakt, że zakochanych przyłapano zaledwie dwa miesiące po tym, jak Wilde rozstała się z byłym narzeczonym - Jasonem Sudeikisem, z którym wspólnie wychowuje 8-letniego syna Otisa i 5-letnią córkę Daisy. Wielu fanów aktorki podejrzewało, że to właśnie dla młodszego Stylesa, aktorka porzuciła swojego wieloletniego partnera. Od tamtej pory Wilde była zauważana na wielu koncertach Harry’ego, w tym na koncercie podczas festiwalu Coachella w zeszłym miesiącu. Choć para rzadko mówi publicznie o swoim związku, wygląda na to, że zaczynają czuć się z tym coraz swobodniej. Wilde żartobliwie określiła Stylesa mianem "początkującego aktora" podczas swojego występu na CinemaCon pod koniec kwietnia, gdzie zaprezentowała pierwszy zwiastun swojego filmu "Don't Worry Darling”.

"To początkujący aktor, o którego karierze nic nie wiem" - zażartowała reżyserka.

Film "Don't Worry Darling" ma mieć swoją premierę we wrześniu 2022 roku.

_________________

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy.