Minął rok od premiery świetnie przyjętego albumu "Fine Line". Harry Styles jednak nie próżnuje i po hipnotyzujących radością klipach do "Watermelon Sugar" czy "Golden" prezentuje teledysk do singla "Treat People With Kindness", który jest najlepszym wizualno-muzycznym startem nowej dekady. Spowity czernią i bielą obraz przedstawia muzyka, który jest gwiazdą kabaretu w klubie nocnym wystylizowanym na art deco. Scena jest jego - pełen radości śpiewa i tańczy, gdy nagle przyłącza się do niego gość specjalny. To znana z "Killing Eve" i "Fleabag" Phoebe Waller-Bridge, która odstawia kieliszek martini, by wziąć udział w tej zarażliwej radości (a po krótkiej chwili dołącza do nich cała widownia).

Harry Styles i Olivia Wilde są parą? Podobno spotykają się od kilku tygodni, co więcej, wokalista zabrał aktorkę na ślub swojego menadżera >>

Dlaczego dorosłe dziewczyny kochają Harry'ego Stylesa>>

Klip wyreżyserowali Ben Turner & Gabe Turner, a za choreografię odpowiadał Paul Roberts. Ich kostiumy? Rzecz jasna Gucci i rzecz jasna Harry Lambert: białe dzwony w kant, swetrowe kamizelki w romby, koszule z misternymi rękawami i obsypane cekinami marynarki i seventiesowe żakiety. Całość tak zmiksowana, że aż chce się wejść w nory rok z czystą radością. Zobaczcie zresztą sami - ten nastrój się udziela:

Harry Styles: bluzki z żabotem, kolorowe paznokcie i brokatowe dżinsy. Dlaczego kochamy styl muzyka?>>