Harry Styles i Olivia Wilde: historia związku

Relacja Olivii Wilde i Harry'ego Stylesa trwa już od roku. Para spotkała się na planie filmu "Don't Worry Darling", który wyreżyserowała właśnie Wilde. Oficjalnie zadebiutowali razem na ślubie Jeffreya Azoffa - menadżera piosenkarza. Od tego czasu, związek pary był pilnie śledzony i komentowany przez ich fanów. Niestety nie wszystkie komentarze były przychylne. Głównie krytykowana jest Olivia - powodem jest spora różnica wieku między nią a Stylesem (artysta jest 10 lat młodszy od aktorki), ale także przez jej rozstanie z wieloletnim partnerem - Jasonem Sudeikisem, z którym była zaręczona. Para była razem przez 7 lat i wychowuje wspólnie dwoje dzieci: 7-letniego syna Otisa i 5-letnią córkę Daisy.

Harry Styles i Olivią Wilde się zaręczyli?

Mimo że fani mieli wątpliwości co do szczerości, a przede wszystkim stabilności uczucia, które połączyło Wilde i Stylesa, to para ciągle pokazuje, że to coś więcej niż jedynie krótkotrwałe zauroczenie. Choć oboje bardzo strzegą swojej prywatności, to mediom i fanom udaje się zaobserwować gwiazdy spacerujące za rękę po mieście, czy spędzające razem wakacje.

Ostatnio widziano ich wspólnie podczas występu muzyka na Coachelli, gdzie fani szybko dostrzegli Wilde za sceną. Podczas swojego występu, Styles wielokrotnie odwracał się, by popatrzeć na ukochaną. Widać było, że ich związek ma się bardzo dobrze. To właśnie po tym występie, w kuluarach zaczęto mówić o zaręczynach pary. Wszystko za sprawą instagramowego Q&A plotkarskiego konta Deuxmoi, gdzie na pytanie, czy Harry i Olivia są "naprawdę zaręczeni", padła odpowiedź: "Myślę, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że tak. Od miesięcy powtarzam, że są bardzo zaangażowani w tę relację, ale nikt nigdy nie chce mi uwierzyć". 

Ani Harry, ani Olivia nie skomentowali jeszcze tych plotek, ale jak można sobie wyobrazić, internet już zaczął szaleć.

_______

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy.