Wygląda na to, że Lifetime zaplanował trylogię. "Harry & Meghan: Escaping the Palace" jest trzecim z filmów poświęconych rodzinie królewskiej, który tym razem, opowie historię pary Sussex. Produkcja skupi się na opuszczeniu przez Harry'ego i Meghan brytyjskiej rodziny królewskiej oraz powodach tej decyzji. 

Meghan Markle i książę Harry w szczerym wywiadzie u Oprah Winfrey. "Miałam myśli samobójcze", "zastanawiano się, jak ciemna będzie skóra Archiego" >>>

"Harry & Meghan: Escaping the Palace": film będzie miał premierę jeszcze w tym roku!

Stacja Lifetime podzieliła się pierwszym zwiastunem filmu z Jordanem Deanem i Sydney Morton, którego premiera została zaplanowana na jesień tego roku. „Nie wszystkie bajki mają idealne zakończenie”. - oto dramatyczne wprowadzenie do teasera, w którym Jordan Dean wciela się w postać księcia Harry'ego, który obiecuje chronić Meghan Markle (Sydney Morton).

Jak donosi Entertainment Tonight, Jordan Whalen zagra księcia Williama, Laura Mitchell ma wcielić się w Kate Middleton, a Maggie Sullivan zobaczymy na ekranie jako jej wysokość królową Elżbietę II.

Książę Harry ponownie wystąpił u Oprah Winfrey. "Czułem się więźniem pałacu" - wyznał książę Sussex >>>

Na czym skupi się fabuła filmu? Lifetime obiecuje, że produkcja opowie "o tym, co naprawdę wydarzyło się w pałacu". Być może poznamy również odpowiedzi na nurtujące pytania; Co skłoniło Harry'ego i Meghan do porzucenia dotychczasowego życia? Dlaczego nie udzielono Meghan potrzebnej pomocy? Lifetime obiecuje również wyjaśnienie sporu pomiędzy Harrym, księciem Williamem i ich ojcem. W filmie zostanie odtworzony również głośny wywiad pary z Oprah Winfrey.


Meghan Markle urodziła! Córka nosi imiona Elżbiety II i księżnej Diany >>>