Tuż przed Oscarami przyznawane są nagrody branżowe i gildii zrzeszających filmowców w Hollywood. Za na mi są już Critics' Choice Awards, SAG Awards, ACE Eddie Awards, czy ASC Awards - ostatnim zdobywcą tego wyróżnienia jest Łukasz ŻalNiedawno odbyła się też gala CDG Awards 2019 dotycząca najlepszych kostiumów w filmach, produkcjach telewizyjnych oraz reklamowych. Statuetka przyznawana jest od 1999 roku, a wśród laureatów są twórcy pracujących przy takich hitach jak np. "American Beauty", "Erin Brockovich", "Slumdog Millionaire", "Czarny łąbądź", "The Girl with the Dragon Tattoo", "Skyfall", "Blue Jasmine", czy "La La Land" i "I, Tonya". Wśród zaproszonych gości do hotelu The Beverly Hilton na CDG Awards 2019 pojawiła się Halle Berry.

Halle Berry nosi biżuterię Lilou

Laureatka Oscara za rolę w filmie "Czekając na wyrok" (2001) na galę CDG Awards 2019 wybrała złoto-brązową suknię autorstwa Sebastiana Gunawana i sandałki Briana Atwooda. Kreacja idealnie współgrała z jasnymi refleksami we włosach oraz z makijażem aktorki. Jednak nie możemy nie wspomnieć o biżuterii. Halle Berry wybrała dodatki od polskiej marki! Chodzi o pierścionki Lilou, z kolekcji "Lune". Pojedynczy egzemplarz kosztuje 2019 zł. W linii znajdziemy również kolczyki, bransoletkę oraz naszyjnik z motywem księżyca.  

"Kolekcja Lune została zainspirowana księżycem - opiekunem snów, marzeń oraz powiernikiem tajemnic. Pierścionek pozłacany 23-karatowym złotem." - możemy przeczytać na stronie Lilou.

Halle Berry to kolejna amerykańska gwiazda, która nosi biżuterię Lilou. W dodatkach od polskiej marki widziana była również Sandra Bullock, Nicole Scherzinger czy aktorka Mädchen Amick.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

It’s always small pieces that make the big picture.

Post udostępniony przez Halle Berry (@halleberry) Lut 19, 2019 o 8:17 PST