Wesela gwiazd dzielą się na dwa obozy: huczne imprezy z sesją zdjęciową jak na rozkładówkę magazynu (cc: Sofia Richie) albo intymne ceremonie skrywane przed prasą. Naomi Watts wybrała to drugie, o czym podzieliła się ze światem parę dni później, zamieszczając urocze relacje na Instagramie i post z żartobliwym podpisem "Hitched!" ("Hajtnęci!").

Jak prezentowała się panna młoda? 54-letnia Watts wybrała prześwitującą białą koronkową suknię od Oscara de la Renty, którą zestawiła ze złotymi sandałami i diamentowym naszyjnikiem. Designerska kreacja kosztowała prawie 5000 dolarów, za to biały bukiet ślubny został kupiony w… delikatesach. Stylizację dopełniały falujące miękko włosy i świetlisty make-up wykonany przez makijażystkę Kyrę Panchenko, która współpracuje z Naomi Watts od osiemnastu lat. Billy Crudup zdecydował się na swobodny look: granatowy garnitur z białą koszulą bez krawata.

Pierwsze spekulacje o zaręczynach Watts i Crudupa pojawiły się na początku tego roku, gdy na dłoni aktorki pojawił się ogromny diament z eleganckim szlifem markizy i wysadzaną diamentami obrączką. Para poznała się w 2017 roku podczas wspólnej pracy nad psychoseksualnym dramatem produkcji Netfliksa, “Gypsy”, w którym Watts wcieliła się w nieetyczną terapeutkę infiltrującą życia swoich pacjentów; Crudup grał jej męża. 

Znajomi pary nie kryli swojej ekscytacji w komentarzach pod postem na Instagramie, w którym aktorka ogłosiła radosne wieści. Serdeczności złożyli między innymi Jennifer Coolidge, Nicole Kidman, Reese Witherspoon, Gwyneth Paltrow i Michelle Pffeifer. Nawet eks Watts, Liv Schreibner, entuzjastycznie okazał swoje wsparcie: “Gratulacje!!! Cudowni!!!”.

Watts była wcześniej żoną Schreibera i mają razem dwójkę dzieci, 15-letnią Sashę i 14-letniego Kaia, podczas gdy Crudup ma syna, Williama Atticusa, ze swoją byłą partnerką Mary Louise Parker. Australijska gwiazda otworzyła się na temat ich patchworkowych rodzin i współrodzicielstwa. "Robimy rzeczy zupełnie inaczej".

"Jestem z nas bardzo dumna, choć może to zabrzmieć banalnie. Naszym absolutnym priorytetem jest być dla siebie dobrymi i życzliwymi i jesteśmy w to absolutnie zaangażowani".

Życzymy szczęścia nowożeńcom!