Hailey i Justin Bieber to jedna z najpopularniejszych par show-biznesu

Hailey Bieber nie trzeba nikomu przedstawiać. Amerykańska modelka przyjęła po ślubie nazwisko męża, Justina Biebera. Wcześniej w jej dokumentach widniało nazwisko słynnego rodu Baldwinów. Jej ojcem jest popularny aktor i reżyser Stephen Baldwin, a matką graficzka pochodzenia brazylijskiego. Nic dziwnego, że połączenie urody i rodzinnych konotacji zapewniły jej silną pozycję w świecie gwiazd.

Hailey od dawna związana jest z branżą modową. Po raz pierwszy pojawiła się na łamach „Vogue” w 2014 roku. Dzisiaj ma na koncie współprace z największymi domami mody. We wrześniu 2019 roku wyszła za mąż za kanadyjskiego piosenkarza Justina Biebera, co uczyniło z nich jedną z najpopularniejszych par show-biznesu.

Hailey Bieber trafiła do szpitala. Modelka wyjaśnia przyczynę hospitalizacji 

Pod koniec tygodnia amerykańskie media obiegła informacja o złym stanie zdrowia modelki. W czwartek 10 marca 25-latka została przewieziona do szpitala w Palm Springs po interwencji ratowników medycznych. Według źródeł powodem hospitalizacji były objawy neurologiczne. Hailey miała problemy z poruszaniem i inne niepokojące sygnały „typowe dla starszych ludzi”. Część źródeł donosi, że mogło mieć to związek z przebytym zakażeniem koronawirusem. Para została zdiagnozowana w zeszłym miesiącu. Z uwagi na zdrowie i bezpieczeństwo fanów oraz zespołu przełożono wtedy trasę koncertową Biebera.

instagram.com/haileybieber/

Na szczęście dzisiaj Hailey jest już w domu i nabiera sił po ciężkich przeżyciach. Całą sytuacją podzieliła się z obserwatorami na Instagramie. Modelka opisała przyczyny interwencji medycznej, jaka spotkała ją w ostatnich dniach i podziękowała za okazane wsparcie.

„W czwartek rano jadłam z mężem śniadanie, kiedy zaczęłam mieć objawy podobne do udaru i zostałam zabrana do szpitala. Odkryli, że miałam bardzo mały zakrzep krwi w mózgu, co spowodowało niewielkie niedotlenienie, ale moje ciało poradziło sobie z tym i całkowicie wyzdrowiałem w ciągu kilku godzin.

Chociaż był to jeden z najbardziej przerażających momentów, jakie kiedykolwiek przeżyłam, jestem teraz w domu i mam się dobrze.

Jestem bardzo wdzięczna wszystkim niesamowitym lekarzom i pielęgniarkom, którzy się mną zaopiekowali! Dziękuję wszystkim, którzy dotarli do mnie z dobrymi życzeniami i troską oraz za wszelkie wsparcie i miłość”.

 – napisała Hailey na swoim Instagramie.

_________

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy.