Hailey Bieber apeluje do fanów: „zostawcie mnie w spokoju”

Nagrywając krótki filmik z łóżka, bez makijażu i w okularach, Hailey prosi, aby zostawić ją w spokoju. "Zajmuję się swoimi sprawami. Nic nie robię, nic nie mówię. Zostawcie mnie w spokoju, proszę" - mówi spokojnie w klipie. "Minęło już wystarczająco dużo czasu, by zostawić mnie w spokoju" - kontynuuje Hailey. „Błagam, naprawdę. To moja jedyna prośba. Zostawcie mnie w spokoju. Bądźcie nieszczęśliwi gdzie indziej, proszę” - apeluje gwiazda.

Warto dodać, że to nie pierwszy raz w tym miesiącu, kiedy Hailey zwraca się do internetowych krytyków. Żona Justina Biebera wystosowała podobny apel po tym, jak po ceremonii wręczenia nagród Grammys 2022, jej fani zaczęli spekulować, że gwiazda spodziewa się swojego pierwszego dziecka. "Nie jestem w ciąży, zostawcie mnie w spokoju" - napisała wtedy Hailey, aby uciszyć uporczywe plotki.

Fani wspierają Hailey Bieber

Jednak to jej ostatni TikTok jest, jak do tej pory, najodważniejszym i najmocniejszym apelem gwiazdy. Pod filmikiem pojawiło się dużo wspierających celebrytkę komentarzy. "Cieszę się, że w końcu zabierasz głos! Tak jak powinnaś!" - napisał ktoś w komentarzu pod filmem. "Nie rozumiem, jak ludzie mogą być niemili dla tej pięknej osoby, oczywiście nie znam jej, ale wydaje się być bardzo autentyczną osobą" - dodał inny użytkownik TikToka. 

Chociaż Hailey nie podała konkretnie, co skłoniło ją do nagrania filmiku, to biorąc pod uwagę dobór słów, wielu uważa, że może chodzić o spekulacje na temat jej małżeństwa oraz wcześniejszych związków jej męża Justina Biebera. Nie jest tajemnicą, że modelka nie cieszy się sympatią fanów Seleny Gomez, z którą wcześniej związany był Bieber. Mimo że od zakończenia ich związku minęło wiele lat, natarczywi hejterzy stale obwiniają Hailey za rozpad związku swojej ulubionej pary.

 

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy.