Zdjęcia z tego wydarzenia już obiegły internet, a użytkownicy instagrama chwalą gwiazdy za pokazanie się w wersji au naturel. Sama Gwyneth Paltrow jest propagatorką tego trendu - aktorka często publikuje swoje zdjęcia, na których nie ma ani grama makijażu. Skąd ten pomysł na party w tej wersji? Kolacja "GOOP GLOW" została zorganizowana w ramach promocji kosmetyków do pielęgnacji o tej samej nazwie. Kto pojawił się na przyjęciu Paltrow?

Modny makijaż wiosna-lato 2020. Pastelowe cienie, czerwone usta, kreski na powiekach oraz makijaż inspirowany serialem "Euforia" >>

Dieta Gwyneth Paltrow. Aktorka stosuje pewną kontrowersyjną metodę [diety gwiazd] >>

Gwiazdy bez makijażu na imprezie Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow "zorganizowała kolację mającą uświadomić wstyd związany ze starzeniem się, presję jaką nam narzucono i ukrywanie swoich słabości. Poprosiliśmy wszystkich, aby pojawili się bez makijażu. GP porozmawiała szczerze z Alexandrą Grant o tym, co to znaczy być pięknym" - możemy przeczytać na instagramie goop. Party w Hollywood Hills odwiedziły również Demi Moore, Kate Hudson, Rumer Willis, Rachel Zoe, Cassandra Grey, czy Samantha Ronson.

"Cóż za niesamowita noc bez makijażu razem z niezwykłymi kobietami. Czuję się tak ożywiona i pełna radości. Dziękuję wam za podzielenie się światłem, miłością i mądrością! Piękno jest czymś więcej niż tym, co widzisz, jest tym, co czujesz. Jestem wdzięczna za udział w tak niezapomnianym i ważnym wieczorze!" - napisała Demi Moore. "OK, ci którzy mnie znają... wiedzą, że NIGDY nie wychodzą z domu bez przynajmniej lekkiego makijażu, który robię w 5 minut. Wczoraj, nasza ukochana #naturalbeauty Gwyneth Paltrow zorganizowała kameralną kolację dla dziewcząt prosząc nas o całkowite uwolnienie się od makijażu. Czułam się naga i niepewna, a potem GP zrobiła to selfie i teraz jestem tu, w pełni obnażona. Dziękuję ci przyjaciółko za zachęcanie mnie do bycia naturalną wersją siebie w każdym wieku" - ujawniła Rachel Zoe.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Alexandra Grant (@grantalexandra) Lut 20, 2020 o 12:13 PST

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez goop (@goop) Lut 20, 2020 o 6:08 PST

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) Lut 19, 2020 o 9:43 PST