A wszystko za sprawą pokazu Gucci w Los Angeles. Tak, włoski dom mody zdecydował się zaprezentować swoją najnowszą kolekcję na słynnym Hollywood Boulevard, gdzie na co dzien widziani są turyści albo gwiazdy biorące udział w premierze filmowej. Tym razem chodnik zamieniono na wybieg, a w show udział wzięli m.in. Jared Leto i Macaulay Culkin, a zaproszenie otrzymali: Miley Cyrus, Dakota Johnson, Awkwafina, Billie Eilish, zespół Maneskin czy Gwyneth Paltrow. Ta ostatnia sprawiła, że od kilkudziesięciu godzin internet mówi tylko o niej. 

Gwyneth Paltrow w stylizacji, o której mówią wszyscy. Aktorka zdecydowała się na look, w którym była już widziana 25 lat temu!

I nie chodzi o żadne kontrowersje, wręcz przeciwnie, internauci są zachwyceni stylizacją Paltrow. Amerykańska aktorka pojawiła się na pokazie Gucci w czerwonym aksamitnym garniturze. Coś wam świta? W bardzo podobnym Paltrow była widziana 25 lat temu na gali MTV VMA. Wtedy dyrektorem kreatywnym luksusowej marki był Tom Ford. Alessandro Michele zdecydował się dodać do linii Gucci Aria (prezentowana była w kwietniu tego roku) podobny strój. Jeśli przyjrzycie się uważnie to zauważycie pewne zmiany, ale to wspaniały hołd dla pracy poprzednika.

Zobaczcie zdjęcia:

Gwyneth Paltrow na pokazie Gucci Love Parade w Los Angeles / East News

Gwyneth Paltrow na gali MTV VMA 1996 / Getty Images

Look z pokazu Gucci Aria, kwiecień 2021 / Getty Images